Poročno darilo-nujno

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

6. sep 2014 20:32

Krediti so namenjeni plačilu večjih izdatkov. Navadno jih banke poimenujejo tudi kredit za OSEBNO potrošnjo. Al je to za ohcet, pogreb al za avto pa nikogar nič ne briga, kajne? 

Pa ne mislim nič slabega, ampak mi ni všeč kadar ljudje komentirajno finance drugih. Vsak ve zase. 

Lopatka

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

7. sep 2014 5:02

mamamia je napisal/a:

Hec tole s satenom in posteljo, hehe ...

 

Ampak - tv v splanici? To je pa pri meni zadni prostor, v katerem bi imela tv ... No ja, razlićni smo si 



mamamia

 

 

mamamia, pa saj si večkrat pisala o ločenih spalnicah v vaši hiši. Zakaj bi bil potem TV v spalnici problem?

 

no, midva ga imava že dolga leta, je pa pripraven predvsem zjutraj, ko se spravljaš v službo in lahko poslušaš poročila, pa risanke pred spanjem, ko je ta miceno na obisku. :)

 

Vanja

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

7. sep 2014 5:58

Vanja, ti pa res ne moreš iz kože no in pišeš vse prevečkrat mimo.Nadaljuj po ZS o tamicenem in risankah, nas

ne zanima. Pa nikar spet ne napiši, da se oparvičuješ.  Manj piši, pa je. 

Lopatka, gledano tako imaš seveda prav.  Če je komu življenski cilj sanjska poroka, pa naj jo plačuje kot ve zna.

 

Kotarca

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

7. sep 2014 8:04

Vanja, kaj pa imajo ločene spalnice skupnega s tevejem? 

Jaz gldam tv v dnevni sobi, v spalnico pa hodim spat. Saj ni nič narobe, če imate v spalnicah tv, veliko jih poznam, ki to imajo, a meni pač ne ustreza. Ne reče pa, da kdaj ne bo tako, če bo teba recimo zaradi bolezni ležati v postelji ali iz kakega drugega razloga. 

 

Tudi mož v spalnici, v kateri spi, nima tv sprejemnika. Pri nas je tudi gledanje tv družabni dogodek, v smislu komentiranja, ...

 

mamamia

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

7. sep 2014 9:10

Forumi so zato, da pišemo.   Da si pišemo pomembne, nepomembne reči, da "časkamo". Zdaj pa res ne vem, če smem kaj napisati o ločenih spalnicah.

 

naor

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

7. sep 2014 9:56

 Bistvo foruma je, da ljudje razpravljajo o tem, KAR je napisano. Če pa se komu rdeče pokaže pred očmi samo od tega, ko se pojavi neko določeno ime, ne glede na to, kaj napiše, potem je pa to resen znak, da potrebuje dopust. Ali pa vsaj en pošten sprehod po svežem zraku, preden s spet razpase po tipkovnici.

Sonja

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

7. sep 2014 9:57

Moja spalnica je bivalna, ker v dnevni sobi tabori študentarija čez vikend. Postelja je postala kavč, tudi stacionarni računalnik ima mesto v spalnici. Tako je bilo od dne, ko smo se vselili in navada je postala železna srajca tudi, ko študentov ni doma.

Pač pomanjkanje prostora, kaj češ. Pride prav tudi, ko grozijo spori zaradi različnih programov.

Da bi pa namesto TV v spalnici počela kaj drugega, recimo vsak večer, 2 uri??' Ah, dajte, no!

 

Uh, sem šla gledat naslov in videla, da mečem smeti. Torej: na zadnji poroki (bratranec) sva podarila kpl Svilanitovih brisač v ustrezni barvi in 100€. Brisače predvsem zato, da je darilo imelo "izgled".

Vsak  kakor hoče.

 

 

 

 

 

 



marjja

Sporočilo je spremenil(a) marjja dne 07. 2014 09:59

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

7. sep 2014 10:35

Jaz ne razumem niti ločenih postelj niti televizije v spalnici. Edini el. uporabnik je izštekana nočna lučka. Samo postelja, prostor in svež zrak. Pa omara na žalost.

 

Commis débarrasseur

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

7. sep 2014 11:21

Jaz pa imam v svoji spalnici, kljub letom, še vedno raje nekaj živega, kot pa postelnjino iz satena. Me prav nič ne bi motilo, če bi to kdaj tudi iz omare stopilo

Pa da ne smetim:

Ne obremenjujte se s poročnimi darili. Pravi prijatelji vas povabijo na poroko, zato, ker si želijo takrat biti v vaši družbi.

Nedavno nazaj sva bila povabljena na poroko. Na vabilu je pisalo:

Midva...... vaju tega dne...... vabiva na najino poroko. Lepo prosiva brez daril....

Največje darilo nama bo, če se bosta vabilu odzvala... prosiva, da odgovor sporočita do tega dneva...

In jasno, da sva šla. V kuverto sva dala 150 eurov in dopisala...

To je prispevek, da si po vajinih željah uredita svoj novi domek in vse, kar vama iz srca želiva je to, da v njem srečno in zadovoljno živita, naj se vajina pravljica tako lepo konča, kot se je začela...

in ponosna sva, da sva med temi izbranci, prideva...

 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

7. sep 2014 11:40

Babka, lepo si tole napisala!

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti