Konvekcijska pečica

nana1  

član od: 3.2.2007

sporočila: 202

15. dec 2011 22:12

Jaz sem jo dobila za darilo, pa se nekako ne ogrevam zanjo. Enkrat sem pekla v njej piščanca, pa ni glih ne vem kaj posebnega. Več uporabljam mikrovele, ki ima tudi konvekijo. Torej, če ima kdo željo po njej, jo rade volje prodam.

nana1

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

16. dec 2011 13:29

Meni je všeč, večkrat pečem v njej krompir, pa perutničke se super zapečejo. Prav mi pride poleti, ker jo imam na terasi in pečem v njej, da se mi kuhinja ne segreva .

Poleti jo vzamem na morje, ker v apartmaju ni pečice. Za ribe je super zaradi vonjav, katere ostanejo zunaj.

Foxpapa, za dva je idealna, pa hitro se segreje, oz. začne takoj pečti, ko jo priklopiš. Tudi za čiščenje je enostavna. Večkrat jih imajo kje v akciji, sama sem vzela enkrat v sparu xy znamke in sem zadovoljna. Verjetno ima vsaka za nastavit čas in temperaturo.

Lijana

foxpapa  

član od: 14.3.2004

sporočila: 240

18. dec 2011 10:49

Lijana Hvala za nasvet.

Se bova sprehodila malo trgovskih centrih.

lp

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

29. feb 2012 21:47

Prosim za nasvet.

Ali kdo ve, komu oz. kam lahko nesem popravit pečico znamke Montiss? Ventilator štrajka. 

klavdijaF  

član od: 22.8.2006

sporočila: 303

11. apr 2012 18:45

Ali ima mogoče kdo ta model konvekcijsko pečico od iskre model KP 618 ?

Zanima me, če so mogoče zraven kakšni dodatki ali je samo nizka in visoka mreža in ročaj za prijemanje mreže.

 

kf

damjana toplak  

član od: 1.8.2012

sporočila: 1

1. sep 2012 12:57

Jaz jo imam. dodtki so kot si jih naštela, jezi me, ker se krompir peče že 1 uro pa še ni pečen (narezan na kocke cca 1,5 cm3). Zdi se mi kot da je s pečico nekaj narobe - meso se sicer speče super, vendar tudi dlje časa kot je napisano v navodilih - v primerjavi s klasično ventilatorsko pečico ne vidim nobenega prihranka (ne v času ne v energiji). Ali ima še kdo tako mnenje oz. težave? Damjana

damjana toplak

mamatina  

član od: 4.6.2012

sporočila: 4

3. okt 2013 16:13

Živjo vsem uporabnikom konvekcijske pečice. Minilo je že leto dni odkar se je na to temo pisalo. Med vami sem sedaj tudi jaz. Mož mi je kupil konvekcijsko pečico (okroglo, ki jo lahko postaviš na pult). V njej bi rada spekla biskvit za torto pa nisem nikjer zasledila za ali proti take peke. A ima kdo izkušnje pri taki peki? Prosim za nasvet in svoje mnenje. 

 

mamatina

mamatina

none  

član od: 12.10.2005

sporočila: 7

8. jul 2015 8:36

Pozdravljeni,

da ne odpiram nove teme, bom kar tule nadaljevala :). Imam konvekcijsko pečico, ki jo bom po daljšem času zopet spravila v pogon, a imam problemček, izgubila sem navodila oz. recepte za peko. Če ima slučajno kdo od vas kaj preskeniranega oz. kakršne koli recepte za pripravo jedi bi bila zelo vesela.

Hvala za pomoč in lep pozdrav

none

brbrbr  

član od: 14.12.2014

sporočila: 2

13. jan 2020 17:05

Pozdrav. Tudi jaz imam Iskra model KP 628 Zelo me jezi, da se krompir peče že npr. 1h pa še ni pečen (narezan na rezine cca 1 cm) .Mislim, je s pečico nekaj narobe, meso se lepo speče , vendar tud mnogo dlje časa, kakor navedeno v navodilih. SKRATKA, ne vidim, NIBENEGA prihranka (ne v času ne v energiji). MOGOČE bolj zavajanje kupcev. Ali ima še kdo tako mnenje, kakor jaz. Srčno upam, da dobim kakšen odgovor. HVALA VSEM. 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti