Indijska kuhinja-recepti-na pomoč!

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

25. okt 2010 19:16

Sem bila v Indiji in že takrat videla, kaj vse sem zamudila, ko sem te jedi le gledala in vohala in občudovala  ob skodelici črnega čaja in prepečenca vseh sedem dni od osmih.Tudi vsega sadja, ki je bilo na voljo, se nisem niti dotaknila.Mene je Indija zadela z vseh strani in dobro sem dojela, kaj pomeni kulturni šok.

Tako, da zdaj ob prebiranju spet obujam spomine in cedim sline!

naor

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

25. okt 2010 21:32

Jaz sem na vseh, ampak res čisto vseh potovanjih imela to srečo, da sem vedno in povosod poskušala vse, v Mehiki na primer tudi tortilje, ki jih na ulici delajo kar z rokami in maso zajemajo iz pločevinastih veder ....

Ampak dokler je pečeno in kuhano, me ni strah.

Nikoli pa nisem jedla olupljenega sadja,  vodo pa pijem striktno le iz steklenice.

 

Aja, preventiva:  žgano na tešče in tik pred spanjem, jasno.

 

Će se mi zgodi kottebi, naor, jaz menda umrem od obupa: Nekje na poti, jaz pa ob prepečencu .... , auč.

 

Mamamia

mamamia

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

25. okt 2010 23:22

Vse to smo počeli, viski preventivno, vodo ustekleničeno.Jaz in svak sva ga biksala, mož in svakinja pa lepo jedla in pila in uživala.Res pa je, da me je po viskiju peklo v želodcu, pa sem ga nehala piti.Hja, takole je to, moraš kar vzeti za za dobro, pa gre!

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti