Okrasitve sendvičev

goranka  

član od: 26.9.2005

sporočila: 86

27. jan 2006 22:46

Hudo,vsa čast tistemu ki zna kaj takega narediti. gogi

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

28. jan 2006 9:21

Res da so sendviči zelo lepi, dvomim pa, da jih je kdo pojedel. Mojster Goljat je na enem izmed kuharskih tečajev pripovedoval o kuharskih tekmovanjih. Veste, da je tortna osnova iz stiroporja. In da tudi za okrasitev uporabljajo snovi, ki niso užitne. Zato pa lahko ustvarjajo take čudovite torte. Ne bi me čudilo, če bi bilo pri teh sendvičih enako. Na koncu so zagotovo romali v smeti, ne pa v lačna usta. Saj so zares krasni, ampak tisto, kar ustvarjate vi, je pa mnogo lepše, ker delate s srcem za ljudi, ki jih imate radi. Pa tudi če je malo postrani...

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

28. jan 2006 10:05

SEndviči so res lepi, ampak ne vem, če bi jih imela ravno apetit jesti, ko so vse sestavine toliko "prešlatali", preden so jih uspeli skupaj sestavit. Slikice so pa res krasne, imajo nekateri res veliko domišljije. jade

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

28. jan 2006 10:22

Sem pokazala mojim malim mesojedcem, ki so bili navdušeni. Na vprašanje, če bi jedla, sem pa dobila odgovor - JA ampak brez solate, jajc, oliv........ Ideje so pa fantastične!!!! Glede " šlatanja " sestavin pa se res ne sekiram. Lumpica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti