Malo za šalo, malo zares

lisicka  

član od: 22.12.2004

sporočila: 650

tema odprta - 26. jan 2006 13:08 | ogledi: 4.120 | odgovori: 27

Pravkar "utrujam" na forumu glede ovčjega mesa...... to pa zato, ker je bila to med mojo nosečnostjo EDINA hrana, ki mi je grozljivo zasmrdela....... Z ostalimi jedmi ni bilo problema - jedla sem vse po spisku (tudi tisto česar nisem marala prej in ne maram sedaj).

Zanimivo bi bilo prebrati, kaj je dišalo oziroma smrdelo vam

Vas pozdravlja

zvitorepka

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

26. jan 2006 13:18

Meni je smredela kava (ki je itak ne pijem, ampak med nosečnostjo je tudi zavohati nisem smela), mleko, domači kruh (ko je tašča pekla kruh sem jaz dežurala, ve se kje), sladkarije. Najraje sem jedla jogurt, jagode še največjo obsedenost sem pa imela s kislim zeljem, jedla sem ga že ob 6.30 v službi, sem si ga vsak dan nosila v službo. Vse sodelavke so pa nosove vihale, ko sem ga jaz veselo jedla. To je bilo 1 mesec, potem je pa itak vsa hrana pri meni imela kontra smer . jade

SANITETA  

član od: 5.7.2005

sporočila: 92

26. jan 2006 13:19

Smrdelo mi ni prav nič ! Vsak dan od začetka novembra pa do konca januarja, ko sem rodila, sem ob 9:30 "tekla " do bližnjega zelenjadarja in kupila 2 kg kakijev in do 14 ure ni bilo nobenega več . Dobesedno visela sem nad umivalnikom, ker se je povsod cedilo. Noro. Še vedno jih obožujem - zrele seveda. Lep dan vsem ! saniteta Sporočilo je spremenil(a) SANITETA dne 26. jan 2006 13:20:43

lisicka  

član od: 22.12.2004

sporočila: 650

26. jan 2006 13:31

Meni so smrdeli parfumi, vodice po britju, čistila (), geli za tuširanje, mehčalci....... še danes imam manijo - ko nabavljam karkoli od tega, prevoham celo stalažo Jedla sem pa vse po spisku - najrajši pa karkoli ocvrtega ali pa vsaj zelo mastnega...... In tako sem obakrat uspešno "pridelala" skoraj 30 kg......! Hrana pa pri meni (hvala bogu!) ni iskala kontra smeri...... zvitorepka

McNena  

član od: 15.9.2005

sporočila: 166

26. jan 2006 13:44

U, da ne govorim. Smrdelo mi tako ali tako ni nič. Ampak pasale so mi pa pomaranče. Kar po cele kartone in gajbice so mi jih nosili. Zjutraj za zajtrk 5-6 pomaranč, za malico 2-3 (več jih v službo nisem upala prinesti), po kosilu sem imela zopet lupljenje, pa še za večerjo. Mislim, da sem vse zamujeno v mladosti v tistih mesecih notri prinesla. Sama sebi ne morem verjet kako so mi pasale. Kontra smeri se komajda spomnim, zato pa so kilce bile in so še. LP McNena

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

26. jan 2006 13:51

Men je pa zasmrdelo Ajaxovo čistilo za tla - rdeče, vse kar je dišalo po kokosu in piščančji ražnjiči. To zadnje mi ne smrdi več, prvi dve stvari pa še sedaj in sem vse morala dati od hiše. kokos

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

26. jan 2006 14:04

Lastnih izkušenj še nimam, je pa ena priajteljica bila dobesedno usekana na limone in kumarice (kisla kombinacija, se še kar sliši), moja najboljša prijateljica pa na kombinacijo čokolade in smokija. Slednja je šla iz porodnišnice domov lažja kot je bila, preden je zanosila. Loni Makaroni

Lingua  

član od: 28.10.2003

sporočila: 153

26. jan 2006 14:14

Jaz sem pa bila pri obeh obsedena s coca colo. Spila sem jo tudi 1,5 litra na dan in to vsak dan. Pa sta oba (sin in hči) OK. Res pa je, da imata tudi onadva najraje prav coca colo. LP M

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

26. jan 2006 14:15

Bruhala sem 4,5 meseca -zaradi vsega. Zaradi vonjav, izgleda, tako da sem ležala in pač obiskovala stranišče. Potem sem normalno jedla, manijo sem imela na kavo, zato sem kuhala kar brezkofeinsko. Včeraj pa sem odprla nek sirček, z belo plesnijo, tako mi je zasmrdel, da mi je postalo slabo. Pa nisem več noseča...

lisicka  

član od: 22.12.2004

sporočila: 650

26. jan 2006 14:20

Lidka, kaj pa - če si spet zvitorepka

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

26. jan 2006 14:23

Jaz pa sem bila v prvi nosečnosti nora na kremšnite. Mislim, da je šla vsa moževa plača za to. Zredila sem se pa samo 7,5 kg (sem redno hodila na faks in se mi ni imelo časa prijeti) in še od tega je imel sin 4,75 kg. Sedaj na kremšnite sploh pomislim ne, sin pa jih obožuje. Tina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti