Rumov lonc

marille22  

član od: 22.1.2006

sporočila: 12

tema odprta - 26. jan 2006 0:11 | ogledi: 1.955 | odgovori: 2

Zivjo!

Zanima me ce ima mogoce kdo kaksen recept kako uporabiti sadje iz rumovega lonca? Namrec sadje sem namocila v lonec, sedaj pa je premocno da bi ga jedli kar tako. Nekaj sem slisala ze, da je zelo dober z vanilijevim sladoledom, pa me zanima ce to drzi? In ce ima kdo se kaksno drugo idejo mogoce?

LP MariLLe

marille22

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

26. jan 2006 6:31

Mi smo ga ponavadi res jedli s sladoledom. Mmmmmm, kako je to dobro! Lahko pa ga daš tudi na puding, je podobno. Tekočino pa popiješ kot liker. Mi je kar žal, da ga lani nisem delala! LP, Stanka

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

26. jan 2006 8:28

Lahko pa ga uporabiš za kakšno torto (zamešaš sadje v kremo). V kremo torej ne daš nič ruma, oz. biskita ne navlažiš z tekočino razredčeno z rumom, pa mislim, da bi moralo biti prav super! Ali pa za polnjenje palačink (sadje+smetana), sadne kupe (zraven dodaš še malo sadja, ki ni napito z rumom), rulade in podobno. Lep dan vam želim

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti