Puding-imate kakšne nove ideje-puding malo drugače

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

27. jan 2006 11:34

Včeraj sem pucala zamrzovalnik in hladilnik. Sem na žlici masla pokuhala zamrznjene maline, jim dodala ene pol kozarca vloženih višenj, zalila s sokom, malce sladkala, ker je bilo prekislo, nato pa zgostila z žlico gzustina. To sem naložila v steklene skledice, čez pa prelila vanilijev puding, na moževo željo, ker čokoladnega ne mara... Velikokrat dodajam sadje, spodaj, vmes, na vrhu... Delam ga s koščki orehov, lešnikov, dodam malce ruma... Včasih ga nadevam preko sezamove halve v podolgovate posodice... Za moža ga delam z rozinami namočenimi v rum... Lepo se sladkajte!

danca  

član od: 2.8.2002

sporočila: 257

27. jan 2006 11:53

Ko kuham čokoladni puding, ga bolj malo sladkam, zato pa dodam med kuhanjem koščke čokolade (5-10 dag na en puding) s čimvečjim % kakava. Ni treba, da se čokolada čisto zmeša z maso, lahko ostanejo tudi koščki. Tako se sladica iz "pudingastega" okusa spremeni v pravega čokoladnega. Po vrhu pa vroče (pokuhane in osladkane) borovnice ali maline in po želji smetana. Danca

isiliel  

član od: 7.6.2004

sporočila: 62

27. jan 2006 15:04

Visage je napisal/a:
Isiliel, ta je tut zelo dobra varjanta ja..ampak a se ga lahko potem servira na kroznik ker puding je tok krhek... Visage
Ja, ker se strdi - poleg tega pa ponavadi puding naredim z malo manj mleka - pozabila sem omeniti. Katja

pikicai  

član od: 9.9.2009

sporočila: 1

11. mar 2010 12:59

jaz imam v eni knjigi recept za zvrnjene torte....v skledo položiš velik biskvit da se tesno prilega in izgleda kot skleda....namažeš s čokolado...dodaš razno sadje in preliješ s pudingom....potem po plasteh dodajaš sadje in puding....ko se puding čisto ohladi tortico zvrneš in spet preliješ s čokolado...jaz sem puding še malo zgostila, uporabila pa sem smetanov puding, sladko smetano in sveže banane...mmmmmm pikicai

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

11. mar 2010 21:09

Meni je pa dober puding kar tak iz vrečke brez dodatkov ampak mora biti vroč. Takoj, ko ga nalijem v skodelice, še po žlico in navali. buča

kajzar  

član od: 28.2.2010

sporočila: 39

11. mar 2010 22:07

"Cepljen puding": še topel puding zmešamo z jogurtom in pustimo stat. Je pa to bolj zdravju namenjen zvarek, ampak jaz si ga večkrat pripravim kot nekakšno sladico. kajzar

Mayisa  

član od: 11.8.2006

sporočila: 70

12. mar 2010 13:31

Kajzar - ali je to mišljen navadni jogurt? Kako pa pomaga pri zdravju? Verjamem pa, da je to zelo dobro... Mayisa

Mayisa.  

član od: 21.2.2010

sporočila: 253

13. mar 2010 10:54

Hvala...to pa moram narediti...sem tudi jaz bila dolgo na antibiotikih in mi bo koristilo. Mayisa.

Jejža  

član od: 6.9.2007

sporočila: 180

15. mar 2010 7:01

Čokoladni puding kuham tako, da v mleko nalomim čokolado (najraje temno čokolado s pomarančno lupino oz. arancini), tudi prašek dam v ne še vrelo/toplo mleko, da se izognem grudicam. Vse skupaj mešam do ustrezne gostote ter ulijem v skodelice. Aroma pudinga je čudovita, okus enkraten - če ti je seveda všeč čokolada s pomarančo :) Sicer pa izbereš kak drug okus. Jejža

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti