Darilo za svate

Dipsi  

član od: 14.11.2004

sporočila: 378

25. jan 2006 19:42

V naši pekarni smo pred par meseci spekli za svate male okrogle pletenke iz mlečnega testa, ki so bile položene v lično kartonasto škatlico na kateri je bil napisan datum poroke in imena od neveste in ženina.Videti je bilo zelo lepo in domiselno ter seveda cenovno ugodno. Dipsi

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

25. jan 2006 22:37

Moja sestra se tudi letos poroči in tudi obsedeno išče ideje za darilca. Za zdaj ve le, da bo nekaj, kar bosta s fantom naredila sama in česar v zadnjih letih še nismo prejeli kot svatje. To je pa kar težava, ker sva obe s sestro v letih, ko se nama poročajo sorodniki in prijatelji in imamo že veliko različnih darilc doma. Aja, pa še predrago ne sme biti. Med zadevami, ki smo jih "zbrali" pri nas kot svatje, so poleg že naštetega še majhne buteljke vina/penine s posebno nalepko, ki jo izbereta/izdelata mladoporočenca sama, majhne stekleničke zanimivih oblik, napolnjene z medico, borovničevcem ali čim drugim, kvačkani prtički, svečniki. Večina teh darilc je unikatnih, kar pomeni, da sta vsaj del darila izdelala mladoporočenca sama. maja

IČA  

član od: 9.1.2006

sporočila: 232

25. jan 2006 23:37

SIMBOLOV, KI PRINAŠAJO SREČO JE VELIKO. MORDA BI PODARILI KERAMIČNO PIKAPOLONICO NA KATERI BI BILO NAMESTO PIK VPISANO VAŠE IN ŽENINOVO IME, BOŽJE OKO.... MORDA TUDI MANJŠA KERAMIČNA VAZICA Z VAJINO SLIKO............RES POCUKRANA IDEAJA, MORDA PA TI BO VŠEČ POVPRAŠAJTE V PRODAJALNAH S ČASOPISI, SAJ OBSTAJA KAR NEKAJ LITERATURE NAREDI SI SAM IČA

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

18. feb 2006 21:28

Iča, a si ti TISTA Iča? Vrana

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

19. feb 2006 10:00

Na eni porooki smo dobili rožico, ki ni bila prava rožica, pač pa umetna. Steblo je bila dolgo, leseno in prožno, cvet pa je bil usnjen. Meni se je zdelo zelo zelo domiselno. Pa še slikco zraven. mimika

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

19. feb 2006 10:21

Ali pa cvetlice, ki imajo ogrodje iz žice, listki in cvetki pa so narejeni iz najlona različnih barv (z veliko domišljije se da narediti res lepe cvetlice). Lep dan vam želim

Biba7  

član od: 29.4.2005

sporočila: 69

19. feb 2006 11:04

Jaz sem za prijateljico nabavila male majolke (o,25 dcl) in jih poslikala z barvami za steklo! Delala sem prvič s temi barvami in je prav lahko in zabavno! V teh trgovinah imaš tudi že vzorce tako da jih kar preslikaš na steklo....jaz sem imela podkvice in štiriperesne deteljice!!!! Biba7

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

19. feb 2006 11:19

enkrat smo dobili majhno keramično majolko s šopkom suhega cvetja marelica

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

19. feb 2006 11:30

Še nekaj, piškotki, ki jih dobiš za domov, so že malo preživeti, še zlasti, ker so se stvari izrodile. Včasih so res razdelili samo tisto, kar je ostalo, danes pa jih že vnaprej pripravijo. Meni se to zdi popolnoma odveč. Kaj pa skodelice za čaj z vajino sliko ali pa samo napisom? mimika

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

9. maj 2012 12:45

Kakšna je kaj navada pri nas, ali se da darilce prav vsakemu svatu posebej ali je okej za celo družino eno darilce? hvala

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti