Skodelice za peko suflejev cokoladnih ( npr)

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

24. jan 2006 11:07

Visage če greš danes tja, te skodelice še ne bodo v akciji, bodo pa imeli tiste bele za katere ne vem cene, jaz bi na tvojem mestu šla raje jutri, imava tudi midva namen ob akciji... aja takšno čokolado boš tudi dobila kar pri njh in vseh bolje založenih trgovinah, mislim da Lindt in tudi Gorenjka ima nekaj podobnega, pa še ena francoska firma...samo da prideš do police s čokoladami.:) Jaz sem zadnej čase na odvajanju od čokolade in se tako privoščim kak košček ravno najbolj grenke da me hitro mine:) p, m

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

24. jan 2006 11:17

Sem ravnokar izvedela..imajo jih v leclercu tako kot si navedla, in imajo bele, ki stanejo 300 sit, drugace bo pa jutri akcija in bodo barvne in malce drugacne cena bo pa 290 tolarjev..sam tok malo za info. Hvala za vse nasvete...jaz sem tudi ze 2 runda 3MD in zdaj hujsam od shujsane teze naprej..saj se ene 8 kg bi rada ce mi bo uspelo, sem pa prav tako VELIIIKA ljubljenka cokoladnih sladic. hvala za info..se se kaj obrnem nate,.si mi veliko pomagala. Drugace je pa moje ime Petra... Pa pa in hvala se enkrat Visage

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

24. jan 2006 17:56

Ojla! Sporočam, da sem skodelice ze kupila in to ze danes...sem bila kar presenecena,ker sem se v bistvu odpravila po skodelice bele in ne barvne,katere so bile iz kataloga..imeli pa so jih ze danes in to po akcijski ceni...zaloga pa kar gre...Toliko malce v vednost. Lp Visage

mufin  

član od: 19.11.2004

sporočila: 259

24. jan 2006 19:16

Jaz sem svoje skodelice za majhen denar kupila v Ikei.

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

24. jan 2006 20:00

Saj tudi te so bile tudi se kar poceni, ampak no sej ostane za zmeraj..bo se za otrocke kdaj Visage

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti