Hujšanje z domačim jabolčnim kisom

mufin  

član od: 19.11.2004

sporočila: 259

3. okt 2006 11:57

MAJAA je napisal/a:
mufin, pa ti napiši kaj, kdaj in koiko poješ MAJAA
Npr. danes do zdaj: - kava z mlekom - kos polnozrnatega kruha s skuto (2 zvrhani žlici) in sveža paprika - jabolko - kos polnozrnatega kruha, 2 rezini lahkega sira, zelje v solati Potem pa bom še: - 1/2 Macrobolic čokoladice (nadomestek obroka) - kosilo doma - zrezki na žaru + šampinjoni na žaru s sirom oz. nekaj iz šampinjonov (bo mož naredil) - kava z mlekom - pečeni beljaki + 1 jajce in mešana solata mufin

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

3. okt 2006 12:17

Mene pa zanima, če tiste, ki hujšate na ta način, potem nosite to flaško kisa skoz s sabo, ali kaj. Jaz sem recimo doma samo zjutraj in pozno popoldne, vmes pa tudi kaj pojem. Lp Dolores

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

3. okt 2006 12:25

mufin, predvidevam, da kar poješ do kosila neseš s sabo v službo (to je pa kar nekaj posodic - pa na avtobus; vsaj jaz) a se motim? Pa tudi, vsak dan mislit kaj jutri nest v službo MAJAA

mufin  

član od: 19.11.2004

sporočila: 259

3. okt 2006 13:10

Ja Maja, jaz hrano nesem s sabo, nekaj pa je imam tudi v službenem hladilniku in čajni kuhinji. Mogoče se ti zdaj zdi težko planirati kaj boš nesla s sabo, ampak sčasoma postane rutina. Ne smeš pa preveč komplicirati - imaš pač omejen nabor živil, ki so primerna (bodisi zaradi prenašanja, bodisi ker niso najbolj zdrava) in se tega držiš. Mene ne moti, če skoraj vsak dan jem isti zajtrk in zelo podobne malice - jemo da živimo in ne obratno Meni se je v službi najlažje držati reda pri hrani, doma je že malo slabše, drugje pa je potrebna že večja disciplina (ki je včasih tudi ni). Če boš hotela doseči spremembe pri svojem videzu, pa tudi počutju, boš morala narediti neke spremembe, malo stisniti zobe in se prilagoditi. Samo od sebe se ne zgodi nič mufin

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

3. okt 2006 13:42

[citat=--Dolores--]Mene pa zanima, če tiste, ki hujšate na ta način, potem nosite to flaško kisa skoz s sabo, ali kaj. Jaz sem recimo doma samo zjutraj in pozno popoldne, vmes pa tudi kaj pojem. Lp Dolores[/citat Ne, Dolores, še nikoli nisem vzela flašo s seboj. Ne vem če bi se temu reklo sreča ali pa ne imam tak urnik, da jem obvezno kosilo in to mi je tudi prvi obrok, ker nisem navajena na zajterk. Če pa gremo kdaj ven na kosilo, na vsaki mizi dobiš kis, olje, sol poper, da si zabeliš solato in takrat seveda, si naročim vodo in si pomagam z vinskim kisom. lp Anamarija p.s. kis pijem samo pred glavni obroki, vmes tudi jaz kaj pojem, pa ne pijem kisa. Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 03. okt 2006 13:44:08

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

3. okt 2006 13:51

Aha, pred večjimi obroki torej. Me veseli, da te moje vprašanje zabava. Lp Dolores

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

11. okt 2006 12:55

a nobena več ne hujša z jabolčnim kisom. jaz pa ga sedaj kar pridno pijem, moram se tud pohvalt, da mi je uspelo zmanjšat vnos sladkarij. na kilah se sicer še nič ne pozna, ampak upam da se enkrat bo MAJAA

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

11. okt 2006 13:17

vidim da je tema o vinskem kisu in hujšanju...osebno nimam težav z kg.....vendar prejšno zimo sem imela manijo jesti kislo zelje surovo...( vsako leto me pikne kakšna določena hrana ki jo jem do onemoglosti nekaj mesecev ...eno leto celo poletje sem imela manijo do krofov ) no glavno ko sem jedla surov zelje z ajdovim zgancem ali kar tako zelje sem izgubila še tisto masčobo okoli trebuha kolikor sem jo pač imela....da sem izgubila zraven še nekaj kg ....tako da sem se potem mučila da sem dobila kg nazaj .... tako da kislo surovo zelje sigurno letošnjo zimo sigurno ne bo veliko na programu..... vegeterianka

miha-ela  

član od: 6.10.2005

sporočila: 150

11. okt 2006 13:30

Maja jaz ga še vedno pijem. Začela sem šele 1. oktobra, tako da rezultatov še ni. Miha-ela miha-ela

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

11. okt 2006 14:01

vegeterianka, a ti si jedla kar surovo zelje, ga ni si nič kuhala in zabelila, no , najbrž, če bi jedla slednjega ne bi imela takšne težave, kot si jih imela in da bi "kar tako" take teževe doletele še mene lahko samo sanjam MAJAA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti