Hujšanje z domačim jabolčnim kisom

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

3. okt 2006 9:20

Majaa, ne. Začni dvakrat na dan pol ure pred kosilom, pol ure pred večerjo, s tem, da večerja naj bi bila do 19 ure zvečer. Po večerji še malo rekreacije, pa sem prepričana da bo šlo. Ne pričakuj, da bo to vidno v enem tednu, vztrajaj in vztrajaj. lp Anamarija

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

3. okt 2006 9:46

problem je v tem, da imam jaz zelo neredno obroke, oz. imam največkrta kar kosilo in večerjo v enem, bom pila kis na tešče in pred glavnim obrokom in pred spanjem. bo to uredu? MAJAA

mufin  

član od: 19.11.2004

sporočila: 259

3. okt 2006 9:54

Maja, a ti od zajtrka ne poješ čisto ničesar? mufin

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

3. okt 2006 9:56

majaa jaz ti svetujem kot že vse ostale prej da najprej poštimaš kje drugje, večerje definitivno ne po 18. uri, slaščic si ne delaj na zalogo, boš videla da bo šlo, moraš pa imeti veliko moči. poznam podoben primer, ko ima gospa nočne izlete, čez dan pa vse ok... vsakič ko si zaželiš kaj sladkega si daj v glavo da se bo to poznalo na tebi - ti ne koristi, namesto tega pa sezi raje po čem drugem - ali pa se preprosto samo sprehodi po hiši. zalog s cukrom pa ne delaj, se da preživet s tem, ti kot bivša obsedenica to povem - za začetek raje sezi po kakem koščku temne čokolade ki ima vsaj 70% kakava! - te hitro mine:) vztrajaj! srečno! maja

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

3. okt 2006 10:39

mufin, kakor kdaj. Če sem v službi dop., pojem zajtrk v službi, med 8. in 9. uro, včasih se kakšen jogurt, potem pa do 16. dve kave in ko pridem ob 17 domov, je problem v tem, da sem tako zaspana in utrujena,(lahko bi zaspala v stoje in bojim se, da nekega dne ne bom na poti domov - za volanom) da preden sem sposobna skuhat kosilo, je to potem že večerja.mi gre to, da sem non.stop zaspana in utrujena že pošteno na živce, veliko raje bi, da ko bi prišla domov takoj lahko začela kaj migat, kri je uredu, zdaj jem tudi Q10, ki so mi ga priporočili, spat hodim okoli pol enajstih-se prisilim, drugače bi šla še kasneje, zdravnica mi pravi naj grem na sprehod , jaz pa stat ne morem(ko pridem domov, saj potem zvečer sem pa spet uredu). Ali imate mogoče kakšne predloge, kako pregnati utrujenost? MAJAA

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

3. okt 2006 10:52

Imela sem podobne težave. Odkar se ukvarjam z rekreacijo, nimam več takih težav. Majaa, saj tudi meni se ni dalo, vendar je treba narediti nekaj zase. Že eno leto se ukvarjam s hitro hojo, ali plavanje( ko je vročina), zdaj pa se bom še opogumila in pričela s kolesarjenjem. Poskusi, ne bo ti žal, vseeno boš utrujena, vendar to je drugačna utrujenost. lp Anamarija

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

3. okt 2006 11:09

vem kakšna je utrujenost zaradi rekreacije, in tista ko pridem domov iz služe, tudi jaz že več kot leto gonim orbitrek, pa mi nič ne pomaga, jaz sem še vedno čist fuč, ko pridem domov iz službe, sem zaradi tega veliko raje v službi popoldan, saj doma veliko več naredim zjutraj MAJAA

mufin  

član od: 19.11.2004

sporočila: 259

3. okt 2006 11:28

Mislim, da v službi ješ premalo. Kava ni obrok, pa tudi jogurt ni zadosti. Zato pa si potem popoldan utrujena in ko okusiš hrano, se ti "sfuzla". S kavo lahko zamaskiraš lakoto, ampak s tem si delaš več škode kot koristi - upočasniš metabolizem in potem se ti vse kar poješ še bolj "pozna". Moraš spremeniti način prehranjevanja - se boš počutila dosti boljše, pa tudi kile bodo šle lažje dol. Poglej še malo na http://www.mojTrener.com in http://www.mojPortal.com - ti bomo rade volje pomagali mufin

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

3. okt 2006 11:41

mufin, pa ti napiši kaj, kdaj in koiko poješ MAJAA

Otilija  

član od: 30.11.2003

sporočila: 83

3. okt 2006 11:44

MAJAA, zjutraj preden greš od dama poskusi vsaj nekaj malega poskusi pojesti, pa dopoldansko malico v službi zaradi tega ne opusti. Potem pa predvsem vsaj dovolj pij, če že nimaš časa za drugo malico. Iz lastnih izkušenj ti lahko zagotovim, da sem potem veliko manj utrujena. Takrat, ko pa mislim, da se bom "sesula" pa mi najbolj pomaga kozarec krepke limonade, me predrami veliko bolj kot kava. Otilija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti