Hujšanje z domačim jabolčnim kisom

runo01  

član od: 13.3.2006

sporočila: 352

9. maj 2006 11:42

Vidim da je veliko govora o jabolčnem kisu,tudi jaz srm ga pila domačega ker smo ga pridelovali doma,ampak me je tako pekel želodec ,da sem opustila. Sedaj pa vsako jutro eno limono in pol litra vode,prebava je okej,brez limone sedaj skoraj ne morem. Se pa dobi v lekarni kapsule jabolčnega kisa ,ki tudi pomaga pri odpravljnju teže. Jaz to redno že nekaj časa uporabljam se pozna. lp runo01

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

9. maj 2006 12:48

Ker ste ponovno privlekli to temo in ker je minilo že tri mesece, me zanima kako in kaj z Marille? Upam da se mi boš javilain da nam boš kaj povedala. lp vsem

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

30. sep 2006 8:12

No po pol leta je minilo....Marille, si kaj shujšala? Teka

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

30. sep 2006 12:42

V čakanju, da nam bo Marille kaj poročala kako in kaj, naj še nekaj povem o jabolčnem kisu. Moja sodelavka se muči že trideset let z raznimi ločevalnimi dietami( to je za moje pojme -10+20) Prepričala sem jo naj poskusi z jabolčnim kisom, kajti ona je neverni Tomaž, rekla sem ji, da nima kaj izgubiti, v dveh tednih je shujšala 4 kg, brez, da bi se hrani odpovedala in celo sladkarijam, vendar do določene ure in v zmernih količinah. Sicer, če koga zanima, naj prebere par strani nazaj, kar je zapisano, da ne bom še enkrat ponovila. lp Anamarija P.s. Še nekaj zelo pomembnega. Že po samem kozarčku, boste šle velikokrat na vodo. To je povsem normalen pojav, ki traja par dni, dokler se telo ne privadi. Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 30. sep 2006 13:02:27

rastko2  

član od: 17.1.2006

sporočila: 15

30. sep 2006 19:57

Anamarija, lahko še enkrat napišeš glavne stvari v zvezi s to dieto? rastko2

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

1. okt 2006 6:55

Pol ure pred glavnim obrokom (kosilo, večerja), spiješ kozarec 2 dl, 1 jušna žlica jabolčnega kisa ostalo vode. Po možnosti naj bo kis domač, akšičev je ravno tako dober, vendar prekisel. Sicer, če boš dal samo jušno žlico, ga ne boš čutil. Jaz ga spijem tudi za žejo. Lahko ješ povsem normalno in vse do maksimalno 19 ure, s tem, da 3 ure po obroku greš spati. Ni za pričakovati, da boš v tednu ali pa dva shujšal in nato nehal. Kot sem zgoraj napisala moji sodelavki se je kar hitro poznalo, jaz pa sem šele po mesecu in pol začela shujšati, tako, da ni za obupati, shujšaš 100%. Malce mi je smešno, ker to zame ni nobena dieta, jaz sem pravzaprav začela bolj iz štosa, ker tudi sama nisem verjela. Naj ti povem še nekaj prednosti, imela sem velike težave s krvnim tlakom in s prebavo, moram potrkati, odkar ga spijem že 2 leti, se počutim odlično. S tem ne mislim nobenega prepričati, povedala sem samo svoje izkušnje. Pri nas bi rekli: Provare per credere, poskusi pa boš videl, ni sicer dobesedni prevod, ker ne gre. Žal mi je, da ti nisem že včeraj odgovorila, vendar Internet dela po svoje. lp z jabolčnim kisom. Anamarija Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 01. okt 2006 06:58:24 P.S. Zakaj se odreči hrani, ki je tako dobra? Zakaj bi zaradi strogih diet živci trpeli? Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 01. okt 2006 07:22:17

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

1. okt 2006 9:14

anamarija in koliko si shujšala? Teka

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

1. okt 2006 9:50

anamarija1 sem danes zjutraj spet začela piti to zadevo, moram priznat da kar lepo pomaga (imam že preizkušeno od prej, presnova res deluje hitreje) je pa moj pripravil še nek drug zvarek - limetin sok, voda, kajenski poper ter javorjev sirup, baje naj bi tudi poper deloval spodbudno... p

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

1. okt 2006 12:27

Pravzaprav nisem začela zaradi shujšanja, še pomislila nisem na to. Odločila sem se za tole varianto zaradi slabega počutja, saj veste kako je, če jemlješ veliko zdravil, za nekaj ti zdravilo pomaga, vendar za drugo...Imam tudi srečo, da sem kar velika in se s tem kile malce razgubijo. Teka, shujšala sem 15 kg, vendar je treba piti in piti, ne smeš pozabiti. Vseeno se mi zdi lažje, da spiješ 2 kozarčka na dan, kot da se moraš odpovedati dobrotam.. Tisti, ki bo rekel, da mu ni to uspelo, bom odgovorila, da se tega ni držal, kot sem zapisala. Maja, pred kratkim sem tudi jaz začela spiti na tešče, saj gre, no, za to pa sem moram naši Dragički zahvaliti. Punce, lepo se imejte, zdaj pa moram skrbeti za kosilo, ker sicer... lp Anamarija

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

1. okt 2006 19:17

Anamarija danes sem začela piti ,ker smo ravno prvega,spet prvega poročam če so šle kile dol.Sem pa že pila kis z vodo na tešče ,ker so mi odpadali lasje ,povsod jih je bilo dosti ,samo na glavi ne .Moraš pa biti vstrajen in piti in piti......spet imam grivo... lp goga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti