Kulinarične slovenije ni med kandidati

Nelly  

član od: 29.10.2003

sporočila: 264

tema odprta - 24. jan 2006 1:31 | ogledi: 2.573 | odgovori: 7

Do 25. januarja poteka glasovanje za nagrado Izidor 2006, ki se podeljuje za spletno odlicnost.

http://www.gvizobrazevanje.si/izidor/index.php?key=vote

Zakaj Kulinarična Slovenija ne kandidira?

Nelly

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

24. jan 2006 8:10

Jerneja trenutno ni, da bi odgovoril in pojasnil. Spomnim pa se, da je pred enim letom, ko smo bili nagrajeni, bilo potrebno, da avtorji strani dajo iniciativo in prijavijo svojo stran. Mislim, da je šlo tudi za kotizacijo....saj še velja lansko priznanje, ne? LP Bojan

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

24. jan 2006 8:36

Bojan je napisal/a:
....saj še velja lansko priznanje, ne?
Jaaaaa! Kulinarika je itak zakon! Sem pa tudi jaz gledala takoj ko sem videla pasico, če je kulinarika spet med kandidati. lp, Marija

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

28. jan 2006 21:18

Nisem prijavil KulSlo ker ne potrebujemo priznanja. Priznanje ste vsi vi, ki strani obiskujete in sooblikujete. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

28. jan 2006 21:26

Jaz sem pa mislila KulSlo tožit na najvišjo inštanco. Zakaj Zato, ker me je toliko zasvojila, da preden zjutraj grem od doma v službo, prižgem računalnik, da malo pokukam gor. Po stanovanju delam domača opravila, uč mi pa skače na računalnik. Ne morem verjet... Ne, sedaj pa brez heca. Jernej, res je, ne potrebujete nobenega priznanja. Res je, da smo vam mi najboljše priznanje. Pa še koliko lepih prijateljstev se razvilo iz te kulinarike. Upam, da se vidimo na srečanjih. S r e č n o !

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

29. jan 2006 0:06

Se popolnoma strinjam z dragičko. Res, na Kulinariki smo postali res prava družina, morda ne vsi, večina pa! Da o prijateljstvih ne govorim. Potem pa ni čudno, da komaj čakamo vsakega namiga, da se spet kje dobimo. O zasvojenosti pa......mislim, da nas je kar nekaj takih kot dragička, ki hvatamo vsak prost trenutek, da pregledamo, če je kaj novega na Kulinariki. Skratka, vesela sem, da sem članica Kulinarike! LP! Galja

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

25. feb 2006 17:32

jernej je napisal/a:
Nisem prijavil KulSlo ker ne potrebujemo priznanja. Priznanje ste vsi vi, ki strani obiskujete in sooblikujete. [jernej] Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Izjava, ki mi je segla v srce! Bravo, Jernej! Res sem vesela, da sem postala del te...družine, kot pravi galja. Pozdravček! Vrana

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

25. feb 2006 21:47

Jernej, jaz sem zdaj tako daleč, d abom naredila afriško stran za galerijo. Pofotkala (au, zdaj me bodo raztrgali z onega foruma o uporabi slovenščine) sem številne jedi, ki sem jih doslej pripravljala za tri različne družbe, samo še recepte uredim, napišem uvodni tekst in ti pošljem. Se že veselim, ko bom pisala se bomnamreč še enkrat spominjala potovanja... Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti