Seminarska naloga

miia  

član od: 21.12.2005

sporočila: 791

tema odprta - 17. jan 2006 18:02 | ogledi: 3.787 | odgovori: 10

Ali mogoče veste ,kje bi našla slike na internetu za kruh. Pa ne tistega iz Vrhniških pekarn ali Ljubljanskih pekarn..........Ampak simbol iz pokrajinskih recimo Pomurja, Podravja, Posavja, Štajerska, Ljubljanska kotlina z okolico, Gorenjska,Koroška, Dolenjska in Bela krajina, Zasavje, Notranjska, Severna Primorska in južna.Iz vsake pokrajine imajo svoje vrste kruha.Takega, ki so ga pekli včasih ali pa ga pečejo še danes. In to bi jaz rabila, če se kje mogoče najde.Brskala sem že na nekaterih koncih pa ne najdem nič pametnega. Spomnila sem se na vas, ki ogromno veste mogoče boste našli kaj zame.

Lepa hvala že vnaprej

miia

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

17. jan 2006 18:29

Na misel so mi prišla kakšna srečanja oziroma tekmovanja kmečkih žena. Poiščeš organizatorice in povprašaš, če imajo kaj ustreznega. mimika

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

17. jan 2006 18:35

Vem za Belo krajino (kot lokal patriot): www.metlika.si Tu boš našla sliko belokranjske pogače, ki je znamenita za BK. (pojdi pod turizem, kulinarika). Atina

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

18. jan 2006 18:29

Na teh naslovih najdeš sliko pince - primorskega velikonočnega sladkega kruha: http://www.coolinarika.com/img/recipe/307988_1.jpg http://www.pekarnabrumat.si/images/fotomaterial/trajno/pi Prava pinca vsaj pri nas doma ima sicer zarezan "križ" in ne tri krake, ampak vseeno je tista na prvi sliki več kot paprava, druga pa čeprav umetna, je tudi kar uredu (moja nona bi jo sicer sigurno skritizirala... ) Lp, tjas Sporočilo je spremenil(a) tjas dne 18. jan 2006 19:23:06

rega  

član od: 21.6.2005

sporočila: 20

19. jan 2006 8:43

Vse o kruhih tudi po pokrajinah in tudi fotografije najdete v knjigi S. Renčel, M. Prajner in J. Bogataj "KRUH NA SLOVENSKEM " izdala založba Kmečki glas 1993. Knjigo boste verjetno našli v vsaki malo večji knjižnici na oddelku kuharskih knjig ali priročnikov. Ima tudi obilico opisov o značičnosti priurpave po pokrajinah, zgodovini in receptih. Upam, da vam bo uspelo, ker je tudi odlična literatura za učenje oz. bolje poznavanje bogatstva kruhov na slovenskem. Upam, da boste knjigo našli in da vam bo res v pomoč. rega

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecNikita
Kaj jutri za kosilo?gobica1402
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti