Mikser magic bullet

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

tema odprta - 15. jan 2006 21:58 | ogledi: 27.778 | odgovori: 33

lep pozdrav

Zelo rada bi izvedela več podrobnosti mikserja MAGIC BULLET,kajti hčerka me prepričuje naj ga kupim, da bomo delali razne šejke sladolede predvsem pa v poletnem času sadje z ledom.Zanima me seveda tisti, ki ga ima kako se ta mikser obnese ali se ga splača kupiti.Lahko pa mi napišete kaj vse ste miksali.

Rada bi čim več nasvetov ,zato se vam že vnaprej lepo zahvaljujem.

lp

kristina

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

15. jan 2006 23:34

Meni se zelo obnese. Delal sem šejke poleti, zdaj pa malemu kašice pripravljava, pa tudi paradižnikovo juho delam notri (3 paradižniki, 1 korenje, malo česna segrejem da zavre, kar v tej posodi od bulleta, potem pa zmiksam in je odlična) Skratka, motorček še deluje, nič se mi še ni pokvarilo... Še led melje Je pa veliko kopij zdaj na trgu ki so pol cenejše in zelo podobne. Zanje pa ne vem če so kvalitetne. Upam, da ti kaj pomaga. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

16. jan 2006 9:40

Jernej hvala za to informacijo ,zelo sem ti hvaležna . Skoraj si me že prepričal ,da ga bom kupila,vendar bom počakala še na kakšno informacijo. kristina

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

16. jan 2006 9:53

Jaz ga imam že nekaj let, in sem zelo zadovoljna. Delam razne "frapeje" sadje+mleko+led, sadne kaše, ker sicer moji otroci ne marajo sadja, kremne juhe, rabim ga za mletje kave, sladkorja, za seklanje čebule, česna itd....... skratka rabim ga vsak dan. Dobiš pa zraven tako knjigico z navodili, in recepti. lp Anamarija

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

16. jan 2006 14:10

Pa ne kupuj kopij, ampak original, čeprav je dražji... Dragička mi je včeraj na čveku rekla ima enega bulleta iz Neckermanna, pa nima niti slo navodil ne vseh pripomočkov zraven. Pri tem pa dobiš knjižico slo navodil ki je taka kot nova, niso grdo skopirani A4 listi kot smo navajeni... Uvoznik se je potrudil... Sicer pa moraš vedeti, da sem jaz z redkimi stvarmi zadovoljen, sem večni nergač. Z MB pa sem Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

mamman  

član od: 22.1.2006

sporočila: 8

7. feb 2006 9:28

Cav Kristina Upam,da si zdaj ze ponosna nasmejana lastnica MB. Jaz ga imam ze dolgo in sem strahovito zadovoljna.Se hcerkin najljubsi recept za sirovo omako: V vecji loncek zmeci nakosckan sir po izbiri,dodaj smetano za kuhanje,cesen-lahko v prahu- zacimbo po okusu-jaz dam baziliko-miksas 10-20 sec, namestis pokrov na loncek in ga segrevas pol min do 1min v mikrovalovki.Voila!odlicna omaka za testenine. Da ne omenjam sladoledov!!!Zmrznjenemu sadju dodas rastlinsko smetano (po obcutku) miksas 15 sec in voila!NAJZDRAVEJSI sladoled.... lp mamman

cvetkica  

član od: 29.11.2010

sporočila: 4

6. maj 2012 8:51

Ima kdo po kakšni normalni ceni tale magic bullet za prodat? Takoj bi ga kupila pa ga nikjer več ne najdem.

 

 

Lp

te.jcika  

član od: 17.8.2010

sporočila: 165

6. maj 2012 10:41

Tudi jaz ga imam doma, smo zelo zadovoljni, delamo razne frapeje, meljem lešnike,orehe in arbert kekse;)

Toplo priporočam nakup..

 

Lp

te.jcika

Linčka  

član od: 26.9.2012

sporočila: 1

26. sep 2012 9:44

Jaz ga imam že zelo dolgo. Miksamo skoraj vse. Mesa ne, ker mi je posodica premajhna in se mi ne da večkrat ponavljati. Imam pa tudi večji multipraktik, ki ga uporabljam samo za to.

MB je pa zakon. Pri meni dela toliko, da so se mi že nastavitve nožkov polomile in bi rada kupila nove. Mogoče kdo ve kje se jih da dobiti? Ga ima kdo ki ga ne potrebuje?

Vse informacije so dobrodošle, sploh sedaj, ko pospravljam posušena zelišča.

l.p.

 

Linčka

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

26. sep 2012 9:54

cvetka, se vedno se ga da narocit v top shopu.

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

26. sep 2012 10:03

Zgubljena sem brez njega, zelo dolgo sem ga imela, kot sem leta 2006 napisala, zdaj pa me je po dolgoletni zvestobi zapustil.

Hvala rebecca!

Živi s srcem, ne z glavo.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti