Mikser magic bullet

Sunny09  

član od: 25.11.2009

sporočila: 219

6. sep 2013 15:22

Boka_Boka, magic bullet, ki je na sliki na tem linku, ki si ga objavila, je prav tak kot moj, ki naj bi bil "originalen" in kupljen skoraj 10 let nazaj v top shopu.. sicer me je šokirala cena, saj je bil že takrat 20.000 sit...

Prijateljica pa je imela ponaredek Magic bullet-a, ki se mu je reklo magic butler, zgledala sta identično, le da je bil njen pol cenejši.

 

Magic bullet je princip blenderja. Zdaj si me spomnila, da je poleg prišel tudi nastavek za sokovnik, vendar če me spomin ne vara, sem ga uporabila le enkrat. Zgleda nekako tako, da v blender vstaviš neko mrežico, ki sadja "ne spusti" ven, ob strani se naredi sok.. ni glih najboljša varianta, če si želiš sokovnik.. drugače je pa zame MB nepogrešljiv

Sunny09

majalegende  

član od: 29.10.2013

sporočila: 32

10. nov 2013 18:09

Če katera prodaja magic bullet bi bla vesela kakršne koli informacije in če ga kera prodaja po res kšni ugodni ceni

majalegende

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

11. nov 2013 9:08

Sem imela eno podobno zadevo od Philipsa (http://www.philips.si/c/Priprava-hrane/220-w-0.4-l-), pa se mi stvar ni preveč dopadla. Je bilo res za zelo majhne količine, ker drugače ni dobro delovalo in je bilo potem samo več dela in 'packanja'. Tako, da imam sedaj raje malo vešji sekljalnik in lahko storim več naenkrat.

trac

Sunny09  

član od: 25.11.2009

sporočila: 219

22. jan 2014 19:04

hercul je napisal/a:

...trenutno jih imajo še nekaj v akciji na kuponku, 21 delni.... :) http://izdelki.kuponko.si/60-popust-na-magic-b-magicni-
hercul

Je sigurno pravi Magic bullet, ker povsod navajajo Magic B. in ne Magic Bullet, kot je v originalu?

Sunny09

polalonca  

član od: 27.10.2010

sporočila: 58

15. sep 2014 9:17

Pozdravljeni, bom kar nadaljevala na tem forumu. Doma imam AMAZING BULLET in sem z njim zelo zadovoljna, kako miksa stvari, le nekaj me zanima rada bi kupila rezervna tesnila - gumice in ne vem kje se to dobi, ali ima kdo kakšno informacijo...

polalonca

gercar  

član od: 10.6.2009

sporočila: 35

15. sep 2014 14:49

imamo doma že deset let. sedaj ga uporabljam ne le za sadne kašice ampak tudi zamletje lešnikov in orehov. toplo priporočam je neuničljiv.

gercar

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

17. sep 2014 9:57

Kaj pa Mr. Magic? Je podobna zadeva, le da je veliko cenejša. Ali je res Bullet toliko boljši? Ali pa gre le za znamko.

Imela sem ga kar dolgo, sedaj pa je žal gotov. Cena je 99 EUR - kar drag, kejne? Me res mika Mr. Magic, samo vaše izkušnje bi rada slišala.

kara

MOON  

član od: 18.6.2008

sporočila: 187

18. sep 2014 20:42

Jaz imam Nutribullet in sem zelo zadovoljna, največ ga s hčerko uporabljava za razne smoothije in šejke

MOON

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti