Odvajanje kajenja s hipnozo

neznan uporabnik

2. mar 2008 12:19

mark TWAYN je dejal:nehati kaditi sploh ni problem,sam sem nehal že tisočkrat.............................po dveh do treh škatljah cigaret na dan,sem že 11 let nekadilec. žena paje po poreču in takoimenovanem ,,,,,dr. raušu,,,,,že tri leta nekadilka,vendar vse pogosteje obuja spomine na lepe čase ko je še kadila. pa lep pozdrav. VINKO

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

2. mar 2008 16:19

tudi moji so nehali vsi kadit razn enega norca ki se se dandanes skriva ;) vsi hvala hipnozi v porecu...no oce je pa ze prej zaradi zdravstvenih tezav. moj fant je sel tja in se dobesedno smejal hipnotizerju v obraz ces kaj bos ti meni naredu ;) ma je nehal kadit in jaz sem srecnaaaa ker nic vec ne smrdi po stanovanju ;) ycrna

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

3. mar 2008 9:49

matjaž je napisal/a:
Jaz sem slišal, da je ful drago.Če verjameš v hipnozo ajd, da pa prenehaš kaditi, si mkoraš pošlihtati v glavi. Kadil sem dve škatli na dan, prve dni decembra pa sem se pač odločil, da ne bom kadil in za enkrat še nisem prižgal.

...potem se je pa spet razšlihtalo za skoraj ene 2 leti...pa spet pošlihtalo

Ognjič

panaja  

član od: 4.7.2007

sporočila: 45

3. mar 2008 10:47

Moja prijateljica in njena sestra ter par njenih prijateljev so šli pred parimi leti v Poreč stvar je taka prijateljica je začela še prej kot po enem tednu kadit s tem da je komaj zdžala saj ni bila prepričana o tem ni ti odločena, da bi nehala. Njena sestra je zdržala brez cigaret par mesecev no danes tud ona spet kadi za ostale nevem ali so začeli nazaj kadit mislim pa, da tisti ki so bili odločeni, da nehajo jim je uspel.Stvar je taka, da moreš sam pri sebi razčistit no jaz sem brez kakršnekoli terapije že skoraj 2 leti brez cigaret je pa res da sem imela stalno podporo svojega fanta za, kar sem mu hvaležna :) Drugače imaš pa tudi čigumije in obliže je pa tko tud to sm že vidla prijatlje sprobavat baje je lažje se manj iščejo cigareti konec koncev pa use je v glavi, če si odločena ti bo ratalo. LP in veliko uspeha pri odvajanju! panaja

muljo  

član od: 15.9.2008

sporočila: 1

15. sep 2008 10:42

Pozdravljeni! Ker bi rad sam tudi poskusil prenehati z kajenjem vas prosim ( kogarkoli ), da mi nekdo da nek kontakt za hipnozo proti kajenju , če je v Slo, toliko bolje... Najlepša hvala! djd@email.si muljo

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

15. sep 2008 10:58

paneja odvisno...moj fant sploh ni pomislil na to da bo nehal...pa je poskusil in še danes ne kadi... ycrna

pouhek  

član od: 24.8.2005

sporočila: 273

15. sep 2008 11:16

muljo je napisal/a:
Pozdravljeni!Ker bi rad sam tudi poskusil prenehati z kajenjem vas prosim ( kogarkoli ), da mi nekdo da nek kontakt za hipnozo proti kajenju , če je v Slo, toliko bolje...Najlepša hvala!djd@email.simuljo

 

Dr. Vrankič Vesna iz Vojnika, se ukvarja poleg medicinske hipnoze, tudi s hipnozo proti kajenju. Pod hipnozo mi je popravila grehe v ustih za par let nazaj. Kar se mi pa zdi najpomembnejše, ni več strahu pred zobarjem. Priporočam vsem, ki vas je strah zobozdravnika.

 

http://www.najdi.si/search.jsp?q=dr.+vranki%C4%8D

 

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

15. sep 2008 17:48

tilenboc je napisal/a:
Deset minut poslušaš njegov govor:cigareta je odvratna , cigarete su fuj fuj fuj, ti si sasvim smirena, ti ne trebaš cigaretu, cigareta je fuj fuj fuj. To poslušaš deset minut, možakar se sprehaja okoli in stopi do vsakega ter to konstantno ponavlja. ne veš kaj dela ker mižiš. Nimaš nobenega občutka, da si bil kaj hipnotiziran. Nato ga nagradiš s 55 evri.
Meni se to ne sliši kot hipnoza... V Poreč sem pospremila dve prijateljici, ki sta se šli odvajat od "slatkiša". Ven sta se prikrohotali in še danes veselo segata po slatkišu... Sama sem nehala kadit 1.1.2000, sem se odločila in pika. Ne dam 55 evrov da mi nekdo govori fuj fuj fuj v uho... raje zapravim za slatkiš... tulka

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

15. sep 2008 17:55

Moj mož je prenehal kaditi s pomočjo knjige Končno nekadilci, pa poznam še dva kadilca, ki jima je ta knjiga pomagala. Vsi so si želeli , da se odvadijo kajenja, so že neuspešno poskušali, s pomočjo te knjige pa prenehali. Menda te tako psihično prepriča, da odnehaš. LENČA

solatko  

član od: 10.12.2004

sporočila: 7

30. jun 2010 22:44

Po 43. letih kajenja, 19.6.2010 končno, s pomočjo hipnoze, prenehal kaditi. V enajstih dneh niti enkrat nisem pomislil, da bi prižgal cigaret. Prej sem se odvajal nekajkrat, brez uspeha. solatko

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti