Morski sadeži v solati

moja  

član od: 18.9.2004

sporočila: 163

29. dec 2005 23:06

Naredila sem solato po receptu mamamie. Imam tudi polovičke kapesant in tam notri bo postrežena. Moj predragi je rekel, da je tako "zanič" da naj jo nikar ne postrežem drugim - menda jo bo raje pojedel kar sam. In to JE merilo. Jutri pa naprej, hvala za nasvete. Lp moja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

30. dec 2005 9:18

No, dobrodošli v klubu ljubiteljev morskih stvari...(na mojo srečo je to ena redkih stvari, ki jih dovoljuje tudi moja dieta, seveda brez preliva). Mamamia mamamia

moja  

član od: 18.9.2004

sporočila: 163

2. jan 2006 10:01

Mamamia, solata je bila pohvaljena in prav zato jo je bilo premalo. Vsi bi še repete.... Srečno vsem v novem letu! Lp moja

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

2. jan 2006 11:21

Tudi jaz sem naredila solato po mamamiinem receptu. Bila je zelo dobra, kljub temu, da morski sadeži niso bili višek sezone. Bili so od ene firme Kvibo ali nekaj podobnega in so zelo poceni. Vendar drugih v najbližji trgovini ni bilo. Kljub temu pa je bila solata zelo dobra. Še jo bom naredila. Še to, nisem je zabelila z omako tisoč otokov, ker nisem ljubitelj takih dressingov, pač pa s prvovrstnim dalmatinskim oljem, limono in veliko česna.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

2. jan 2006 21:10

Jaz običajno naredim obe varianti. Na srečo sem pred tednom dni dobila pristno olivno olje z otoka Kornat in je bila solata temu primemrno aromatična, a ker del družbe ne mara preveč te izrazite arome, moram za njih pripravit solato z dresingom. Sicer pa je najbolj pomembno, da sta zraven česen in peteršilj pa limonin sok in nekaj kapljic vina... Je pa res, kot pravi mimika, razlika, če to solato delamo na morju, iz svežih sestavin, ali pa iz zamrznjenih mešanic....Kako bi noter pasali sveži kvarnerski škampi in jadranski lignji...A še pol leta, pa bo tudi to...Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti