Restavracija v ljubljani

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

11. feb 2014 22:45

Pri Lectarju smo že bili, pravzaprav večkrat zaidemo tja, čeprav je bila nekaj časa postrežba kar slaba, ampak se mi zdi da so se v zadnjih 2 letih izboljšali. Tokrat se pa kar precej nagibam h Cubo, že bila tam, seveda izjemno zadovoljna.

Kaj pa Jelen v Šentvidu?

tamara

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

12. feb 2014 8:13

Bili tam pred novim letom in mislim da ni več to kar je bilo včasih, mogoče samo leto nazaj.

Čeprav zaradi zapleta pri pijači so se potem zelo potrudili in smo jedli zelo okusno.

irena

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

12. feb 2014 10:55

sajovict je napisal/a:

Pri Čadu še nisem bila, sem pa gledala meni, in je ok, samo nekako pri predjedi sem bosa.

 



tamara

 

Prosto po  Mladenu Deliću - blagopokoj njegovi duši - Ljudi moji, da li je to moguće? To vrstnonedolžnost moraš pa na vsak način izgubiti.....

 

Vendelina jr.

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

12. feb 2014 14:54

haha, moguće je svašta :)

in glede na to, da sem danes dobila še seznam gostilen na njihovi turi po slo, mislim, da bo v soboto krst pri čadu :)

Sem pa mislila takole organizirat- predjed naročiti vnaprej, glavno pa kar bo kdo želel, ali pa se bomo dogovorili za kakšno mešanico.

Še mogoče kakšen predlog česa ne smemo pozabili poizkusiti?

Res hvala vsem za ideje, bodo b naslednjih letih gotovo uporabljene, hvala.

tamara

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15151

12. feb 2014 15:26

Pri Čadu pa res ni panike, saj vse hitro pripravijo. Ko smo mi praznovali 50 letnico moževih prijateljev smo naročili vsakega po malo, vsekakor je treba poskusiti zeljanico, prebranec, od mesa najbolje naročit ploščo, seveda ne gre brez kajmaka, šobske solate in obvezna pijača Carica Milica. Za posladek pa vsekakor probat tufahijo... Bodo pa kakšni bolj pogosti obiskovalci kaj več svetovali. Namreč mi smo samo občasno, saj je hrana zelo nasitna.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

12. feb 2014 15:28

trixi hvala. Kaj pa za predjed? Sem imela v načrtu naročiti nekakšno "ploščo" raznih stvari, da bi vsak malo probal, potem pa itak glavna jed.

Aja, bomo manjša ekipa 6 ljudi.

tamara

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

12. feb 2014 15:34

Če že o slovenski hrani razmišljaš v stilu Čada, potem jih lahko mirno pelješ tudi v Sofro, tam imajo predjedi točno po tvojih predstavah. Idealno za manjše ekipe, hrana za prste polizat (teletina izpod peke je zakon), notranji ambient pa nekaj čisto drugega kot pri Čadu.



Sonja

 

Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 12. 2014 15:44

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

12. feb 2014 15:57

sajovict je napisal/a:

trixi hvala. Kaj pa za predjed? Sem imela v načrtu naročiti nekakšno "ploščo" raznih stvari, da bi vsak malo probal, potem pa itak glavna jed.

Aja, bomo manjša ekipa 6 ljudi.



tamara

Kelnarji v Čadu so vedno navdušeni nad naročevanjem izven menija :)

Commis débarrasseur

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

12. feb 2014 20:23

Saj predjed bi naročila itak že prej, oz ko bom rezervirala, ostalo pa potem na licu mesta.

Malo ste me zmedli sedaj... nekaj postov nazaj hvale o Čadu, zdej pa da niso prijazni?!?

limnol Sofre ne poznam, samo o sem govorila o Čadu nikoli nisem govorila o slovenski hrani.

tamara

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

12. feb 2014 21:05

V Čadu sem bila letos poleti na poroki. Glede na to, da so ga vsi hvalili, da je bil nekoč alfa in omega srbske kuhinje, me razen prijaznih natakarjev ni prepričal. Je Napoli v Novih Jaršah veliko boljši, čeprav ti ga ne priporočam za poslovno večerjo. Ambient peša. V  Trnovem imaš restavracijo Gurman (spada pod Momo Group, samo lepši ambient kot Portal in Dubočica). Hrana OK. Preberi si tole analizo. Mladinini jedci so namreč zelo kompetentni: http://www.youtube.com/watch?v=nBF_CwoBr1Y. Samo niso srbski, so sarajevski čevapi :)

 

Gigi_84

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti