Restavracija v ljubljani

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

11. feb 2014 16:49

sajovict je napisal/a:

Najlepša hvala za predloge, bom pregledala restavracije, ker vidim da res slabo poznam Lj ponudbo. Iščem pa res nekaj v rangu med Asom in Sokolom. Če so porcije večje je to še dodaten plus, ker so gostje kar obilni jedci :)

Špajza, As in nekatere v centru že preizkušene, zato bi se rada malo oddaljila od centra Lj- mogoče bo tudi kakšen € zato manj, ali pa kakovost boljša. Maybe :)



tamara

 

Via Bona absolutno odsvetujem, ni tako zelo dobro, porcije pa so tako majhne, da greš dobesedno lačen od tam. Meni tudi ambient ni preveč prijeten, tako hladno se mi zdi.

JJ

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

11. feb 2014 16:58

Jaz sem glede ljubljanskih oštarij sicer skorajda puščavnik, da ne rečem še česa hujšega, ampak pred kakim letom so me precej navdušili v Cubu na Šmartinki, tako s hrano kot z ambientom. (Inteligenčni test, kako v njihovi toaleti privabiš vodo iz pipe, bi po eni strani še najraje zamolčala, ampak ga iz čistega užitka nad norčevanjem iz same sebe vseeno ne bom.) lp, proxima

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

11. feb 2014 17:07

Mogoče pa greste v Gostilno pri Kuklju, Velike Lašče. 30 minut z avtom. Porcije normalne, cene tudi, pa za prste obliznit. Prej pa nujno rezervirat. LP, Saša

Mir in dobro!

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

11. feb 2014 17:10

Dženiska, kdaj pa si bila nazadnje tam? Še moj, ki ima v svojem bojlerju ogromno prostora, največkrat prosi, če mu lahko kaj zavijejo za s seboj Kateri ambient ti pa je deloval tako hladno???

spodnji, zgornji, desni, levi.....ali poleti tisti zunanji si že kdaj bila tam ob nedeljah, na njihovem samopostrežnem kosilu za solidno ceno, ne verjamem, da več poješ, kolikor si lahko na krožnik naložiš

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

11. feb 2014 17:34

Punce ne me zadavit zdej, ampak ideja: glede na to, da trenutno delamo na ideji Srbije, kako se vam zdi, da jih peljem v kakšno srbsko restavracijo? Totalno butasto, ali niti ne?!

Predvsem sprašujem, ker imajo tudi 4 dnevno turo po sloveniji in bodo imeli verjetno slovenske hrane čez glavo.

(mi je šele zdej kapnilo, da mogoče ne bodo tako happy za slo kulinariko), srbske sploh ne poznajo, ampak glede na to, da zeloo radi jedo...

Opinions?

tamara

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

11. feb 2014 17:52

Daleč od butastega ČAD pod Rožnikom, je meni zakon.

Če pa imaš možnost se zapeljati malo stran iz Ljubljane:

Joštov hram - Podnart ( se bo naša Anja iz kulinarike še prav posebno potrudila )

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

11. feb 2014 17:56

Pri Čadu še nisem bila, sem pa gledala meni, in je ok, samo nekako pri predjedi sem bosa.

Ni problem se zapeljati iz Lj (nosečnice vozijo :)

Me zanima, kaj bodo še drugi rekli- več glav več ve...

tamara

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

11. feb 2014 18:05

Na Njegoševi pred slabim letom odprt Saraj, preizkušene juhe/čorbice - meni ne tako ok, čevapčiči, pleskavice, meso na žaru, baklave, bureki, vse ok, pravzaprav burek in baklava zelo dobra.

Čad preverjeno dober, bila nazadnje decembra. 

Sicer še vedno navijam za prekmursko Gujžino, ni ravno tipična slovenska kuhinja, midva najine "internacionalne" goste pogosto peljeva tja, do sedaj vsi zelo zadovoljni.

 

 

 

Saša

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

11. feb 2014 18:10

emažana je napisal/a:

pr kopaču na brezovici..prefinjena domačnost..kapo dol..



Teja

Rofl, pravijo mladi.

Čad je prijeten, kadar vreme dopušča biti zunaj. Hrana je pa postala povprečna. Valter je veliko boljša izbira pa še cenejša. Kaj je srbska, bosanska, turška, balkanska ali gorenjska hrana pa itak ne vemo več.

Commis débarrasseur

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

11. feb 2014 18:11

zzak, a Valter je na Njegoševi?

Hvala

Saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti