vesele praznike

maji  

član od: 28.8.2005

sporočila: 126

21. dec 2005 13:40

Tudi jaz bi rada zaželela urednikom Kulinarične Slovenije ter vsem zvestim obiskovalcem te edinstvene spletne strani prijetne in mirne praznike, vsem skupaj pa iskrena HVALA za recepte in za vaše znanje! Kar tako pridno naprej , pa veliko uspehov v prihajajočem letu! Lepi pozdravi iz Španije in srečno! Maji

ZLATA  

član od: 31.3.2005

sporočila: 100

21. dec 2005 14:24

Vsem lepim željam za praznični čas in v letu 2006 se pridružujem. Iskrena hvala vsem za čudovite recepte, ideje in nasvete. Popolnoma ste me prevzeli in zasvojili. ENKRATNI STE. LP ZLATA

miha-ela  

član od: 6.10.2005

sporočila: 150

21. dec 2005 14:30

Ko vam v naslednjem letu zares hudo bo, nasmehnite se, čeprav grenko, mogoče vam pomagalo bo, pokukajte na kulinariko in vse lepše bo. Vsem vam želim malo grenkih nasmehov in veliko veselja. Srečno v novem letu miha-ela

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

21. dec 2005 16:10

Se pridružujem vsem dobrim željam in velik HVALA tudi v mojem imenu. Suzana

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

21. dec 2005 16:49

[slika]../srecanje/vizija2006.jpg[/slika] Še današnje srečanje s kolegi iz Nove Vizije (oddelek Inetia), ki je lastnica strežnika, na katerem teče KulSlo. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Nelly  

član od: 29.10.2003

sporočila: 264

23. dec 2005 2:02

Trenutki, ki dajejo smisel prihodnosti in lepoto spominov so dragocenost življenja. . Naj se vam lesketajo tudi v naslednjem letu! Lepe praznike! Še recept za sladico leta: Vzemi 12 mesecev , prav skrbno jih očisti zagrenjenosti, strahu, laži in pohlepa. Vsak mesec razdeli na 30 ali 31 delov, tako, da bo zaloga zadoščala natanko za eno leto. Potem pripraviš vsak dan posebej iz enega dela delo in iz dveh delov veselje.Dodaj 3 zvrhane žlice optimizma, kavno žličko potrpežljivosti in zrnce razumevanja. Nato prelij vso maso z ljubeznijo. Pripravljeno jed okrasi s šopkom majhnih pozornosti in jo vsak dan serviraj z nasmeškom. Nelly

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

23. dec 2005 9:19

Iz dezele tulipanov posiljam vsem skupaj mnogo lepih misli in dobrih zelja za leto, ki prihaja!Naj nas tudi v bodoce druzi ljubezen do dobre hrane in zdrave hrane! SRECNO 2006! Nena-morje

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

23. dec 2005 10:18

Bil je veseli decemberski čas, ko je dišalo po pecivu okrog nas, rabila sem en dober recept, zato sem se odpravila na net. Pa brskam in iščem in najdem pecivo, ki se mi je zdelo zelo zanimivo, pa vidim in gledam, kaj neki je to, Kulinarična slovenija? Le kaj bi to bilo? Radovednost bila je prevelika, zato sem naredila dva klika, našla sem čudovito stran, ki je postala moj pristan! Že dobro leto vas obiskujem, si navete in recepte izmenjujem, nove ljudi spoznavam in se neizmerno zabavam! Naj ta stran še dolgo živi, to vam Marjetka cvetka želi, v Novem letu pa veliko sreče, naj vam Kulinarika speče! Lep dan vam želi Marjetka cvetka

pouhek  

član od: 24.8.2005

sporočila: 273

23. dec 2005 10:43

Druščina, HVALA VAM za nepozabno druženje v letu 2005. Zatorej, nasvidenje v kulinaričnem letu 2006. vam želi Siba P.S.: Marjetka cvetka, pa ti si en mali poet

goranka  

član od: 26.9.2005

sporočila: 86

23. dec 2005 10:56

Vsem skupaj želim veliko tistega kar imate najraje ali pa kar najbolj potrebujete,Dosti tega in še mnogo več,pa se najde v vaši družbi. Lepe in dobrot polne praznike vam želi Goranka gogi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti