Silvestrovanje

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

tema odprta - 17. dec 2005 2:55 | ogledi: 4.372 | odgovori: 13

Vem, da je sicer že zelo pozno za kakšno rezervacijo, me pa vseeno zanima, kje boste letos silvestrovali? Sem malo brskala po netu in iskala, kje je še kaj prostega (kakšne koče, lokali ipd.), cene so pa uf.... nekatere res zelo visoke!

Jaz bom letos silvestrovala v službi (sem nočna), mladi bi pa radi šli ven, so se pa dokaj pozno spomnili. Imate mogoče kak predlog, kje se da preživet najdaljšo noč po ugodni ceni?

Upam, da nisem edina, ki me to zanima!

LP! Galja

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

17. dec 2005 5:58

Tudi mi bomo doma,ali pa na placu poslušali Heleno Blagne. Bernarda

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

17. dec 2005 10:20

Moje silvestrovanje pa bo kitajc in za tem silvestrski film v Koloseju. Tole silvestrovo v kinu prakticiramo že četrto leto zapored, vedno si doma ali pa v kakem lokalu zrihtamo še večerjo (če je v lokalu, vedno pred filmom, drugače bi bilo že konkretno prepozno). Za nas "penzioniste" pred 30. letom je to zelo fajn program. tjas

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

17. dec 2005 11:01

Tjaš, super ideja! Čist tako, v Dolenjskih imajo silvestrovanje v kopalkah letos, mi je moj komentirov. Midva penzionista pred 30. letov bova pri prijateljih ampak letos nas bo 6 (s kužiko vred), ker je vmes en mali dečko privekal na svet. lp, Marija

carmen  

član od: 30.9.2001

sporočila: 306

17. dec 2005 11:12

Moje silvestrovanje pa je vsako leto na Pohorju - pri Lukeju. Mega žur na prostem Upam, da se bo letos srečno končal moj sestop v dolino in ne bom spet pristala v bolnici in na koncu po nekaj dnevih z berglami odšla domov. Žalostno pa je to - da nisem nič in takšna nezgoda

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

17. dec 2005 11:30

Mi gremo v terme Olimija, tudi tu bo silvestrovanje v kopalkah.Toplice se mi zdijo kar primerne,otroci veliko odnesejo... Teka

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

17. dec 2005 14:25

carmen, si me fajn spomnila, točno, za mlade je res ta Luka idealno mesto, da se znorijo. Jim bom predlagala! Ti pa pazi na sebe, raje po riti v dolino kot pa z akijem!!!!!! LP! Galja

Bernarda  

član od: 18.1.2005

sporočila: 298

17. dec 2005 22:12

jaz bom pa za silvestra šla z otroci sankat.z baklami se bomo povzpeli na hrib,potem pa juhuhu po hribu navzdol.v ruzoku pa v termovki kakšno kuhano vino....to delam že četrto leto. Bernarda

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

17. dec 2005 23:06

Mi bomo letost ubrali takšno klasično varijanto silvestrovanja - s prijatelji na vikendu. Ker bom očitno edina punca, bom fantom prirpavila kaj dobrega za pod zob (kaj takega kar se lahko je z rokami cel večer) MissLady

isiliel  

član od: 7.6.2004

sporočila: 62

18. dec 2005 17:17

terlikar 1 je napisal/a:
Tudi mi bomo doma,ali pa na placu poslušali Heleno Blagne. Bernarda
Jaz bom pa letos kjerkoli, razen na placu. Ta ajdovska silvestrovanja so me navduševala kvečjemu do dvanajstega leta. Program je vedno isti, izbor nastopajočih glasbenikov pa vedno slabši. No, odvisno od okusa in starosti. Meni "ne prija" :D Sporočilo je spremenil(a) isiliel dne 18. dec 2005 17:18:00

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

18. dec 2005 19:25

S prijatelji se pogovarjamo, da bi šli na morje, če bo lepo vreme. Če ne, bi letos najraje ostala z mojim dragim doma, v dvoje. Smo pa kar nekaj let silvestrovali na prostem in je bilo odlično vzdušje. Hrano in pijačo smo imeli v nahrbtnikih, garderoba pa takšna, da je ni bilo škoda, če je priletela kakšna petarda ali šampanjec. Še kapa do oči, šal in rokavice in to je bilo to. Vsako leto je bil eden iz družbe dežurni, ki ni smel piti. Ampak človek si zaželi malo spremembe. Škoda, da pri nas ni kakšnega sankanja.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti