Prihaja božič in vonj po pecivu se iz dneva v dan širi!!!

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

12. dec 2005 17:55

Vemves, da skrajšam čakanje, ti bom fotke poslala kar na domači mail, velja? - to zadnje, ker se prej nisem spomnila. grem pio fotoaparat, da spravim na računalnik, pa pošljem, ok? Da ne bi katera res mislila, da blefiram. Mamamia mamamia

vemves  

član od: 19.5.2005

sporočila: 337

12. dec 2005 19:51

mamamia,saj vem,da je treba čakat na objavo,no,če mi boš kaj poslala,bom pa še bolj vesela. vemves

darkad  

član od: 3.9.2005

sporočila: 304

12. dec 2005 23:33

Ali mogoče katera ve, kje se dobi pepelika, oziroma s čim jo lahko nadomestim? Pepelika se dodaja kot rahljalno sredstvo za medene kolače. Hvala in lp darkad darkad

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

13. dec 2005 10:09

Pepeliko biznali imeti v apotekah ali prodajalnah z zdravo prehrano, no, tam, ko imajo vse mogoče začimbe, prehrambne dodtake, polnozrnate testenine in podobno. Mamamia mamamia

darkad  

član od: 3.9.2005

sporočila: 304

13. dec 2005 13:37

Mamamia hvala za informacijo, bom pogledala bolj natančno po policah. Moram se pohvaliti, da sem pred dnevi prvič uspešno izvedla projekt "cimetove zvezdice" - po tvojih navodilih; hvala, ker svoje res bogate izkušnje tako radodarno deliš z nami! Lep popoldan in lp, darkad darkad

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti