Recepti za vaflje

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

tema odprta - 8. dec 2005 23:10 | ogledi: 2.064 | odgovori: 3

Ker vem, da združene moči (skoraj) vse vedo, prosim za pomoč. Ali obstaja kakšna slovenska, ali vsaj v naših knjigarnah dosegljiva lknjiga ali knjižica z recepti za peko vafljev?

Kolega ima 30. rojstni dan, pa bi taka knjižica bila idelano darilo (z moje strani), ker bo z ostalimi potrebnimi pritiklinami za peko vafljev obdarjen z druge strani.

Hvala za odgovore.

Vesela bom tudi kakšnih linkov na uporabne strani, konec koncev si je blizu z računalnikom, pa naj še po takih poteh išče recepte.

Pozdrav.

rimljanka

Temo je spremenil(a) rimljanka dne 08. dec 2005 23:10:44

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

9. dec 2005 6:33

Rimljanka, poskusila sem na cobissu, pa nič kaj uporabnega ne najde. Samo eno diplomsko nalogo na to temo in pa knjigo o vafljih v nemškem jeziku. Žal! Če pa slučajno zvem kakršenkoli podatek o knjigi na to temo, ti sporočim! LP, Stanka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

9. dec 2005 12:41

Julja, najlepša hvala, seveda bo prišlo prav. Tokrat sončen (!!!!!!!!) pozdrav iz Ljubljane. - vikend je tu! rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti