Novoletni okraski

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

2. dec 2008 21:38

Tedi žal nimam kroja za angelčke, da bi ti ga lahko poslala.Če se slišve na zs bi se mogoče lahko razumele, odvisno koliko znaš kvačkati oziroma koliko razumeš govorico kvačkanja( mislim na gosta, šibična itd.). V kolikor bom imela čas bom poiskusila spraviti na papir. Se slišive.

lp

mizarka

neznan uporabnik

3. dec 2008 6:34

Mizarka, hvala za odgovor - napisala sem tudi nekaj na ZS. l.p. tedi

Librica  

član od: 4.8.2008

sporočila: 8

3. dec 2008 9:57

Katarina K mene pa zelo zanima, kako si naredila božične zvezde iz papirja. zanima me seveda postopek izdelave, če ni skrivnost, oz. če ni preveč zapleteno. Te so mi res všeč in seveda tudi vsi ostači okraski. LP Librica

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

3. dec 2008 10:03

te zvezde sem našla na eni internetni strani, na žalost si je nisem shranla. Ti bom probala razložit. Nikakor pa ni skrivnost, vse ideje si je treba delit in si pomagat, ne pa skrivatl. Vzameš en listek od blokca, kvadrat in ga prepogneš, da dobiš trikotnik. Pol pa na tisti dolgi stranici kjer je prepognjen zarežeš proti špici , pa ne do konca, zraven v razmaku par mm, pa še enkrat in še enkrat. 3x, na eni strani proti špici in 3x na drugi strani proti špici. pol ga razpreš in notranji kvadratek razpreš, ga zviješ in zalepiš. Listek obrneš in zviješ še drugi kvadratek v drugo smer, pa še enkrat obrneš in spet zviješ in zalepiš. To je en krak. Jih narediš šesti in jih zlepiš skupaj. Ko bom imela malo več časa, bom proala poiskat na netu, pa se javim. Imam eno 10m glisto zraven in zdej ne utegnem. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

bsvoljsak  

član od: 30.1.2008

sporočila: 45

3. dec 2008 11:56

Če imaš modelčke, jaz imam silikonske, lahko vanje vliješ tudi stopljeno čokolado, belo ali črno,je lepo, vendar ni za dolgo! bsvoljsak

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

3. dec 2008 13:31

Prav tako lahko narediš okraske iz makarončkov - angelčke, kakih strožkov, orehovih lupinic... Dodajam pa link za izdelavo par okraskov iz slame http://www.wheatweaving.com/projects.html

Vandolina  

član od: 7.7.2008

sporočila: 80

3. dec 2008 14:38

Katarina K, imaš ZS. Poglej Pozdrav Vandolina

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

3. dec 2008 15:18

Katarina K je napisal/a:
te zvezde sem našla na eni internetni strani, na žalost si je nisem shranla. Ti bom probala razložit. Nikakor pa ni skrivnost, vse ideje si je treba delit in si pomagat, ne pa skrivatl.Vzameš en listek od blokca, kvadrat in ga prepogneš, da dobiš trikotnik. Pol pa na tisti dolgi stranici kjer je prepognjen zarežeš proti špici , pa ne do konca, zraven v razmaku par mm, pa še enkrat in še enkrat. 3x, na eni strani proti špici in 3x na drugi strani proti špici. pol ga razpreš in notranji kvadratek razpreš, ga zviješ in zalepiš. Listek obrneš in zviješ še drugi kvadratek v drugo smer, pa še enkrat obrneš in spet zviješ in zalepiš.To je en krak. Jih narediš šesti in jih zlepiš skupaj. Ko bom imela malo več časa, bom proala poiskat na netu, pa se javim. Imam eno 10m glisto zraven in zdej ne utegnem.Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

Jaz bi jih tudi naredila, pa se iz tega postopka ne znajdem najbolje. Sem že lep kupček listkov stran zmetala. Naj se še katera oglasi, ki to obvlada.

lp Saša

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

3. dec 2008 16:02

Vandolina je napisal/a:
Katarina K, imaš ZS. Poglej Pozdrav Vandolina
Hi, hi, hi, ne vzet za hudo amap sem se nasmejala. Ko pošljem svakku email me vedno pokliče po telefonu in pove, da mi je odgovoril in da naj pogledam. Sicer pa so zvezdice res lepe. lp Vesna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti