Gremo na irsko?

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

10. dec 2005 15:41

UH, tole je pa prava ideja, jo berem že od včeraj in mozgam o možnostih. Bi tudi rada šla, če bo možek zato. Saj ne bo pogoj, da mora znat dobro kuhat, kajne? On predvsem rad dobro je, če to kaj pomaga. Bi bilo pa zanimivo naredit na dnevu ali večeru slo kuhinje tečaj kuhanja za netalente (če bodo pristali, seveda). Če je le možno, predlagam dva termina, da se lahko še prestavimo, če v službi pride kaj vmes. lp, župca

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

10. dec 2005 18:06

Seveda bomo tudi mi v naši družii lahko prenočili vsaj dva Irca, Julia in Galja, to tako vesta. Pe še za koga kaj najdemo, saj MB ni tako majhen, pa tudi precej ljudi dobre volje poznamo... Ampak če bo šlo s tem tempom dalje, bomo morali najeti čarter in zadaj bo avion vlekel na repu napis Kulinarinčna Slovenija gre na Irsko...Mamamia mamamia

carmen  

član od: 30.9.2001

sporočila: 306

11. dec 2005 16:06

Pa saj ne morem verjet Zaradi drugih obveznosti me nekaj časa ni bilo na ogled Kulinarike in glej ga zlomka pobuda za novo srečanje je že dana Za prvo srečanje sem se potepala po Nepalu za drugo pa sem si že označila mesec april in novo potepanje povezano s kulinariko na Irskem Galja tudi meni ni težko pomagati - ti samo javi

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

11. dec 2005 19:14

Joj to bi bilo tako suuuuper. Vsekakor pa sem pripravljena gostiti dva Irca, če bosta v Sloveniji MissLady

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

12. dec 2005 10:26

Super da ste tako navduseni. Torej Galja, sestavi dva ali tri termine in v akcijo! April bo zelo hitro tu in letalske karte je potrebno kupiti vsaj en mesec pred odhodom, se bolje dva, tudi tri, ker bodo takrat najcenejse. V sosednji hisi zivijo trije piloti Ryanaira in bom z njihovo pomocjo poskusila organizirati se kaksen popust, ce bo slo. Lp Vas cakam.. julia

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

13. dec 2005 20:03

Sem nagovorila moža (no ja, veliko ni bilo treba) in je tudi za. Torej sva dva za iz "taspodnje Štajerske". Tudi za prenočitev pri nama lahko ponudiva sobo v najinem stanovanju. Julia, če pa kdo od tvojih prijateljev Ircev želi, lahko povrneva z bivanjem v našem vikendu na morju. Sicer je na Pagu, ampak je tam tudi že kar nekaj Slovencev. Predlagam, da ko se resnično zberemo ( ker lahko še vedno pride kaj vmes - služba naprimer) in potrdimo, da se dogovorimo o kratki predstavitvi svojega kraja ali pokrajine - skupaj s predstavitvijo hrane, seveda. Tudi bi rada prinesla na Irsko kaj takega od hrane, kar se tam ne da kupiti pa "magari" je to kis za vlaganje. Sem zelo vesela in komaj čakam.

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

14. dec 2005 8:22

Jutro! A ste ve vse bolj iz Štajerske, no jaz sem iz Ljubljane. Upam, da bo tudi dobra za namestitev kakšnega Irca. Me je pa Župca spomnila na moj vikend na morju. Je v Istri, na Hrvaškem, a je lepo. Če se bodo želeli posončit in dobro naplavat v toplem kvarnerskem morju, vabljeni. Nima sicer hotelskih zvezdic, a je domače in preprosto. Komaj čakam, če me boste v Ljubljani kaj nucale, me kar pocukajte in se bom potrudila zrihtat. lep dan Irena

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

14. dec 2005 10:41

To bo pa res izmenjava med Slovenijo in Irsko!!! Pocakajte, da spoznate Irce, boste videli, kaksni veseljaki so (whiskey in guinness sta obvezna).. Zupca, tu se marsikaj slovenskega ne da kupiti, o tem sem ze pisala (bucno olje, kislo zelje se vcasih najde, vendar v glavah nikoli, kranjske klobase...ah tega je precej). Mislim, da je potrebno takoj po praznikih pripraviti dva-tri termine, ker se mudi rezervirati sedeze v letalu po najnizjih cenah. Mogoce predlagate kar same kdaj v aprilu kateri datumi komu najbolj ustreza in se potem iz tega izbere datum odhoda, kjer bo najvec zajetih.. Torej zacnite razmisljati kateri podaljsani vikend v aprilu bi bil najbolj primeren in sporocite kar na ta forum. Galja ti pa v akcijo.. julia

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

14. dec 2005 11:27

Drage moje dame, čitam, čitam, brez skrbi, po praznikih začnemo z akcijo! Najprej si moramo bit na jasnem s cenami (avion, prenočitev itd....), potem bomo določile termine, informativno izbrale prijave, da ne bo potem kakšnih velikih odstopanj, saj mislim, da smo si zadale kar težko nalogo, namreč spravit toliko ljudi tako daleč od doma! V glavnem, v januarju začnemo s pripravami, upam, da nam bo Julia lahko že informativno povedala, kako bo z bivanjem in ostalimi stvarmi, da se lahko pripravimo! Do ta čas pa..... kaj naj rečem, upam, da nam bo ta podvig uspel! LP! Galja

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

14. dec 2005 12:38

Mislim da tudi kaka Prekmurka ne sme manjkati med Irci -upa samo ,da se termin čim prej določi ,da ne bom imela problema glede dežurstva.Ste res dekline in pol .LP Marta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti