Gremo na irsko?

taja  

član od: 16.4.2002

sporočila: 83

9. dec 2005 11:52

julia, Galja če potrebujeta pomoč javita LPT Taja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

9. dec 2005 11:52

Galja, pa veš da bom zraven, kaj sploh sprašuješ...Mamamia mamamia

nenci  

član od: 10.8.2005

sporočila: 2696

9. dec 2005 14:23

Prav zadovoljna sem, da sem v tako prijetni družbi, čeprav na srečanje nisem mogla, na Irsko pa grem. Če bodo trije termini mi bo že uspelo, čeprav grem aprila tudi v toplice poravnat hrbet po zakrnelosti udov po zaključnih računih v službi. In zelo mi bo v veselje, da se osebno spoznamo. Lepo vas vse skupaj pozdravljam, v ponedeljek pa zopet malo poškilim, kako napredujete. Lep vikend vsem skupaj! Irena

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

9. dec 2005 16:57

Haj! Evo tudi mene zraven! Samo par dni me ni, pa že imate fantastične ideje. Letos mi je odpadla Barcelona, zato bo kak tolar ostal za Irsko. Sem pa pripravljena pomagati, če je kaj potrebno. ZIMA

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

9. dec 2005 17:30

Hvala vsem, ki ste ponudile pomoč, še kako bo dobrodošla, ko bomo začele ta naš načrt izpeljevati! V glavnem, resno začnemo tam nekje februarja, med tem časom pa bomo pridno šparali tolarje ali eure in zbirali informacije. Mamamia in Julia, me smo pa itak na vezi - štajerska naveza (ha,ha)! Mi je bilo snoči smešno, ko je Sara iz Bara govorila o Primorsko-Štajerski navezi! LP! Galja

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

9. dec 2005 17:45

Galja, napiši, če lahko kaj pripomorem, že premišljujem, kaj bi bilo pametno nesti zraven. Do takrat bom pa šparala tolarje in evre, že ustanavljam poseben fond za Irsko. Sem pač človek, ki se hitro navduši.Mislim pa, da je naša naveza kulinarična s pridihom potovanj po svetu. Lp riba-ribica

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

9. dec 2005 17:52

riba-ribica, če bo (mora) prišlo do realizacije tega našega srečanja, potem bo ogromno dela oz. "letanja" in bodo brez skrbi - prideš na vrsto, pa tudi ostale, ki so pripravljene pomagati! Do ponedeljka bom menda zasedena in ne bom mogla spremljati Kulinarike, da ne boste slučajno pomislile, da sem se v zemljo vdrla (ha,ha)! Družinske obveznosti! LP! Galja

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

9. dec 2005 20:42

Tudi jaz (z možem) sem ZA - srečanje in pomoč pri organizaciji. Nekaj imamo že našparanega , nekaj bomo pa še... LP, V.

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

9. dec 2005 21:45

Ravno sem mojemu pripovedovala, da bi mogoče šla na Irsko z vami, pa sem zasledila vprašanje o soudeležbi mož in nato še pozitiven odgovor in....oba bi šla zraven in sedaj, ko bo danih več terminov bo že tako poskrbljeno, da bova šla oba. Kar se tiče nastanitev pri nas bi lahko vzela 2 od gostiteljev, imava enosobno stanovanje in pol, bi se že stisnili. Komaj čakam! Lep vikend Irena

t3ja  

član od: 8.12.2005

sporočila: 8

10. dec 2005 8:55

Z veseljem se pridružim štajerski navezi za izpeljavo Irske. LP Štajerka t3ja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti