Gremo na irsko?

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

8. dec 2005 7:56

Zdravo, tudi jaz se navdušujem nad Irsko. Načeloma sem zraven (verjetno tudi mož), upam le, da se mi bo terminsko izšlo. Čakam na termin za operacijo kmalu po novem letu, rehabilitacija pa potem kar traja. Upam, da se bo izšlo do aprila. lp, Robida

Elen  

član od: 5.9.2005

sporočila: 201

8. dec 2005 7:59

Za koliko časa pa bi šle na ta izlet? Da vem kaj dopusta prišparat Elen

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8696

8. dec 2005 8:40

Ženske, niste normalne Kaj res mislite na Irsko ali je to samo začetno navdušenje Pobudnica tega, prosim, poskusi narediti finančno konstrukcijo - rekapitulacijo... če se le da. Galja, spustila si črviček, ki mi ne bo dal mira... Seveda bi jaz tudi šla... taprvo finančna konstrukcija, potem kje, kako, kam... - potem bomo malo prespali in bomo videli. Lepo se sliši, ni kaj

Atieno  

član od: 20.9.2005

sporočila: 17

8. dec 2005 9:26

Jaz sem zraven! Kdaj bi pa šli? Atieno

mperhaj  

član od: 10.9.2004

sporočila: 207

8. dec 2005 9:36

Če smo prišli do Maribora bomo pa še do Irske, punce vsaka vam čast za vašo dobro voljo, sploh pa ne dvomim, da Galja in Julija ne bi izpeljali tega projekta in upam da sem na 2. srečanju tudi z vami, saj smo sklenile da se drugo leto spet dobimo! lp Mateja mperhaj

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

8. dec 2005 9:40

Bravo, Mateja Loni Makaroni

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

8. dec 2005 10:37

Dragicka, ni zacetno navdusenje, se ze nekaj casa pogovarjamo o tem.. Zanima te financna konstrukcija? Ceno letalske karte, ki je okvirna, sem ze napisala. Spanje in hrana bo gratis, ker boste namescene pri irskih druzinah, oglede klifov, Burren-a, Galwaya in ostalih tock bom uredila z avtobusnim prevoznikom (to bo za placati, vendar bo bolj drobiz kot ne) in imeli bomo en slo vecer, kjer bomo predstavili naso dezelo. Koliko dni boste tu, je dogovor med vami, priporocam podaljsan vikend...ker tako vas ima vec priloznost priti.. Pred izbiro tocnega datuma vasega prihoda bom se preverila, kdaj tocno se zacnejo razprodaje, ker sem prepricana, da se boste navdusile nad cenami (te so celo za slo razmere nizke). Tako Dragicka, zdaj pa spat...in potem porocat julia

modrijan  

član od: 29.12.2004

sporočila: 148

8. dec 2005 11:02

Hoj - ste pa res full face. Kar ne morem verjet. Jaz sem seveda tudi zainteresirana, če bo le služba dovoljevala. Lp, modrijan

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

8. dec 2005 11:40

Pa če se gre tam okoli mojega rojstnega dneva, lahko doma uveljavljam še kak darilni popust. Letos sem bila V Egiptu, drugo leto pa, kdo ve... Loni Makaroni

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

8. dec 2005 13:26

Fantastično!!!!!!!!!!!!!! Če bo le čas dopuščal se z možem z največjim veseljem pridruživa. Spomnim se, kako je bila Veri navdušena ko se je vrnila nazaj. To je res ideja na prvem mestu. lp Vesna Vesna Milek Recko

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti