Gremo na irsko?

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. dec 2005 14:58

Jaz sem tudi za, odvisno od časa in denarja... Loni Makaroni

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

7. dec 2005 15:08

Pa kaj vraga delate ljudem skomine:) mi v Lj koncu se utapljamo v megli, vi pa pišete o pomladi in irski...punce pogled skozi okno in avion bo že jutri poln:) potem pa samo uboga julija... Se pa pridružujem izletu, če se bo le časovno pokrilo. p, maja

nenci  

član od: 10.8.2005

sporočila: 2696

7. dec 2005 15:11

To bi bilo pa res izvirno. Sem takoj za (samo da ne bi bilo januar do marec), ker imam v službi polne roke dela z zaključnimi računi! Ampak pobuda je enkratna, tudi tja gor si že vedno želim Lepo pozdravljeni! Irena

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

7. dec 2005 17:48

Zelo zanimive ideje, morda se vam celo pridružim. S seboj bi vzela kis za vlaganje, saj se spomnim, da sem ji enkrat v začetku članstva napisala, da se kis za vlaganje dobi povsod. Šele kasneje sem ugotovila, da živi na Irskem. Julia, se spomniš? riba-ribica

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

7. dec 2005 19:56

Vidim, da sem zadela "terno"! Najprej sva hotele z Julio videt, kakšen bo odziv! Ker pa zgleda, da si veliko vas želi na Irsko, bova z Julio spomladi, najverjetneje nekje v mesecu aprilu - organizirale srečanje na Irskem. Vse informacije bova seveda pravočasno sporočile na forumu že veliko prej, tako, da bo imela vsaka čas, da si zagotovi prosto - doma in v službi! Nekje v mesecu februarju bom začela zbirati prijave, poskrbela bom tudi za letalske vozovnice in vse ostalo, Julia pa za namestitev in vse ostalo na Irskem. Upam, da nam bo ta podvig uspel in da jo bomo razveselile z našim prihodom. Torej, drage moje dame, ne zapravite vseh tolarjev v "veselem decembru", APRILA odhajamo na IRSKO! Lep Irski pozdrav! Galja

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

7. dec 2005 20:28

O to bo pa veselica... Povratna cena letalske karte pride okoli 80eu na osebo, ce se kupi mesec ali dva naprej pri Ryanairu. Potuje pa se Graz ali Trst-London in potem London- Shannon. Jaz bom uredila vse potrebno glede bivanja oz spanja in se bom potrudila, da bo zastonj. Mogoce ima kdo moznost da gosti kaksnega Irca/ko v Sloveniji... julia

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

7. dec 2005 20:55

Tudi jaz sem zraven! Ali lahko vzamem s sabo še moža? LP, Stanka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

7. dec 2005 21:20

Uf, a ima letalo toliko sedežev? Saj bo kulinarična stran kar nekaj dni samevala. Jaz bi tudi šla, če bo le časovno mogoče. A si to predstavljate za en vikend? Pa ne ravno za Veliko noč, če se da. rimljanka

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

7. dec 2005 21:28

Stanka, seveda lahko vzameš s seboj kogar želiš, tudi z menoj bo šel mož, jasno, da me ne bo pustil same na Irsko (ha,ha), kaj veš, mogoče pa se še tam zagledam v kakega postavnega Irca (mislim, da se bo zdaj Julia polulala od smeha, ona ve, zakaj)! Rimljanka, ne bo za Veliko noč, brez skrbi, sicer bomo pa dali ene tri datume na forum, pa bomo izbrali pač tistega, za katerega bo največ interisentov. Mislim, da bi bilo tako najbolje, kaj pravite? Galja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

7. dec 2005 22:08

No, če bo to enkrat aprila, bi se seveda jaz priključila. Julia, me vzameš pod streho? verjetno bi šla sama, brez moža. Na Irskem smo že bili, pa tudi na taka srečanja, kot je naša kulinarika, me raje pusti samo, kot da gre zraven. Bo pač šel on tudi kam sam (hehe, ko sem jaz odhajala v Afriko, smo se poslovili z besedami: Otroka, mati gre zdaj (bilo je v petek ob 8.30) v avtobus, mi pa se najdemo v nedeljo zvečer doma. In podobno bo, če grem na Irsko; naj se imajo lepo tudi brez mene. Za karte bo verjetno najbolje res preverit pri Ryanairu, mi smo iz Gradca leteli za pet ali šest evrov, pa potem s Stansteada v Dublin za še manjši drobiž. Le tiste takse na letališčih nanesejo, varnostne, tam nekih deset jurjev je ena znašala (pred tremi leti, kako je danes, ne vem). Skratka, Galja in Julija ter ostale forumovke, Irska je krasna in nas čaka...Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti