Hofer

_kekec_  

član od: 25.2.2005

sporočila: 230

9. dec 2005 11:08

jaz grem prvič ko bo odprto v kopru, tako da ne morem nič komentirat.verjetno pa, da ven prazna ne bom šla, ker se mi to še nikoli ni zgodilo. _kekec_

moja  

član od: 18.9.2004

sporočila: 163

9. dec 2005 14:31

Danes ob 13 uri v Lescah - v Hoferju - nobene posebne gneče... pač tako, kot v vsakem večjem Sparu, Mercatorju, Tušu... Lp moja

dorinca  

član od: 5.6.2005

sporočila: 36

13. dec 2005 20:02

danes so odprli tudi Hofer v Kopru in s prijateljico sva šli malo pošnjofat takoj po službi, pretirane gneče ni bilo, so pa povedali, da je zjutraj bla gneča in zmanjkalo je vodnih sesalcev, sem pa iz trgovine prišla (še samo sebe sem presenetla) samo z rumeno vrtnico v roki Lp dorinca

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

13. dec 2005 20:13

Hofer v našem kraju še ni odprt, sem pa redna obiskovalka Hoferja in Aldija, kadar sem na poti po Nemčiji in Avstriji. Imajo dobre in poceni polnozrnate kruhe, dobro čokolado - čeprav ni Milka, dober pršut, razne sire in še kaj. Običajno nakupim kar nekaj čokolad kot darilo za domov in še kaj drugih stvari, ki so kakovostne, okusne a cenejše kot v naših štacunah. Seveda ne vlečem domov moke in kompletne špecerije. Sem pa naprimer do sedaj vedno kupila nalistane mandlje, ki so bili pri nas nesramno dragi. Pri tehle njihovih akcijah sem se opekla le pred enim mesecem, ko sem si kupila poceni pulover ter spregledala, da ga je potrebno prati ročno. Po treh pranjih v stroju je uporaben samo še za brisanje prahu. No ja, to se dogaja tudi pri naših trgovcih, če ne upoštevaš vseh navodil. Kar se pa tiče E-jev, sem na njih zelo pozorna pa ugotavljam da jih ima Hofer približno toliko kot ostali naši trgovci. Nemci, tudi tisti premožnejši, prav pridno obiskujejo Aldi in jih ni nič sram, če katero stvar kupijo malce ceneje v trgovini, ki je ekonomično urejena (brez posebnih polic, oglasov itd.). lp, župca

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

13. dec 2005 21:33

Joj, meni se zdi neverjetno, kako ljudje rinejo v trgovine. Nikomur ne branim, ampak se lahko samo nasmejim taksnim norisnicam, kot je bila recimo pred dnevi, ko so v Lj odprli prvi Hofer v Slo. Sicer sem videla le posnetek na TV, ampak ... kam naj je pripeljal kapitalizem, a? Potrosnistvo na n-to potenco ... Verjetno bo podobno, ko bodo odprli se Lidl ... Jaz recimo sploh ne morem v trgovino, ko je taka gneca oz. mi se na misel ne pride, da bi sla. Verjetno pa je v drugih, malo manjsih mestih od Ljubljane, bolj znosno ... Morda sem krenila s teme, ampak res se mi zdi absurdno, ko so trgovine tako polne in ko ljudje nasedejo vsem moznim trikom ... Lep pozdrav in cim manj gnece vam zelim, ko se boste odpravljali po decembrskih nakupih! Sporočilo je spremenil(a) Zara-Marisa dne 13. dec 2005 21:34:22

Xenna  

član od: 11.4.2005

sporočila: 34

13. dec 2005 22:01

Nic kaj posebnega,mogoce zato ker zivim blizu italijanske meje in sem navajena na take podobne diskonte.Izbira je sicer pestra, ampak je potrebno dobro prestudirat, ker nekatere stvari ,ki jih ti diskonti ponujajo jih dobis ceneje v Mercatorju in Sparu. LP Xenna Xenna

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

14. dec 2005 9:41

Se strinjam s Xseno, niso vse cene v takih diskontih najnižje. Niti za živo glavo ne grem v nobeno trgovino, ko je gneča, na otvoritve pa sploh ne hodim. Mi je izpod časti, da bi se drenjala in preprivala za nek poceni artikel. Saj bo še čez teden dni tudi na razpolago, pa še bolj kulturno in spodobno lahko potem kupuješ...Te zdajšnje poceni variante so samo propagandno izjemno dobro ciljani načini za praznjenje zalog...Pa saj nismo samo SLovneci takšni, poglejmo, kaj se po svetu dogaja ob razprodajah...To bi bila zanimiva socio-psihološka študija, kaj pravite? Sicer rada hodim po trgovinah, najprej si malo ogledujem, potem se včasih odločim za nakup, včasih pa kupim kar iz prve, ko kajvidim, tudi če nisem načrtovala. In to so praviloma moji najboljši nakupi. Galja, v Hoferja pa greva zijala prodajat skupaj, to sva zmenjeni,ne? En potrošniški pozdrav, mamamia mamamia

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

15. dec 2005 10:13

Jaz sem bila včeraj v LJ. Gužve pretirane ni bilo, cene pa precej nizke (za določene izdelke). Sem bila pozitivno presenečena. Sonja

carmen  

član od: 30.9.2001

sporočila: 306

15. dec 2005 11:04

Tudi v Mariboru je bila danes otvoritev. Sem se prej mimo peljala in ljudje še kar pridno stojijo v dolgi koloni in čakajo na vstop Sama bom raje počakala, da se to vse umiri in potem malo na ogled. Me zanimajo cene glede lešnikov in mandeljnov Če me bo preveč matral firbec mogoče že proti večeru pokukam, seveda če ne bo gneče

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

15. dec 2005 11:39

mamamia, velja, greva naslednji teden (da Hoferja dol kupiva, ha,ha)! Se greva malo "rajcat", ker smo itak že v veselem decembru porabili preveč tolarjev in seveda še bomo, saj glavno šele prihaja. Dobro, da je danes plačilni dan (vsaj pri meni)! Carmen, ne zapravljaj preveč! Če greš proti večeru v Hoferja, se oglasi pri meni v službi, pridi na kavico, sem v nočni! Galja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti