Hofer

cbelca  

član od: 6.9.2004

sporočila: 58

8. dec 2005 20:36

jaz sem bila danes v Lescah in sicer sem prišla točno bo 8h in glej ga zlomka, ljudje so že "vlačili" televizorje in pralne stroje. Poleg številnih iz Ljubljane, sem opazila tudi avtomobile mariborske in postojnske registracije, seveda s plazmo na strehi avtomobila :) No, po slabi uri zmrzovanja pred trgovino, sva s prijateljico raje odšli na kavo, da sva se pogreli in nato domov. Popoldne pa sva šli še 1x in stanje je bilo precej boljše. Kakšnih 15min sva čakali na vstop v trgovino. Blagajne so kar hitro delale in založenost trgovine z akcijsko robo (plazma, žage, likalniki,...) je bila presenetljiva. Ena izmed trgovk je pojasnila, da so imeli dve dobavi. Marsikdo bo rekel, da sem neumna, ker sem šla na otvoritev in kupila špecarije za 4000 sit, vendar jaz sem imela danes čas in sem želela doživeti to norišnico :) Ljudje so se prepirali med sabo, kdo je bil prej, prepirali z varnostniki, se prerivali, metali vrtnice (vsak kupec je ob izhodu prejel rumeno vrtnico) v sneg, preprosto odmetavali embalažo, da so lahko v avto stlačili the big TV,... Neko gospo iz Ljubljane sem vprašala, kdaj je bila že v vrsti, ne boste verjeli, že pred šesto uro, baje nekateri že malo čez pet. Noro, ja. Evo, informacije iz prve roke za Kulinarično Slovenijo iz Gorenjske od Čbelce pa lepo se mejte M

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. dec 2005 21:17

Plazemske televizijo 106 cm imajo v Hoferju? Po koliko pa? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

8. dec 2005 21:31

249.000, gericom/lg Jernej, poglej si na hofer.si, imajo vse letake v pdfju. lp, Marija

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

8. dec 2005 23:43

tudi jaz bom šla pogledat Hofer v Lescah...čez kak mesec ali dva, pa še to enkrat dopoldne med tednom, da zagotovo ne bo gneče Z žalostjo ugotavljam, da v Sloveniji nikjer ni take gneče, kot je v trgovinah...ne v telovadnicah, ne na kulturnih prireditvah, ne na trim stezah, ne v bazenih ... povsod je dovolj prostora, samo v trgovinah je pa vedno gneča... zunaj LJ je med tednom dopoldne bolje, V LJ je pa še takrat precej ljudi. Sem že prav žalostna zaradi tega, ker to očitno pomeni, da je marsikomu v veselje samo še "šoping". Ko bom imela svoje gospodinjstvo, me trgovine ob sobotah ne bodo videle. častna! Že zdaj hodim samo moji mami na ljubo, ker se ji zdi, da ne bomo preživeli čez vikend, če v soboto ne nabavimo kup reči... Glede nižjega sloja pa tole: med kupci, ki so se na posnetku gnetli v Hoferju, morda res prevladujejo ljudje iz nižjega sloja, ampak jaz (ki se uvrščam nekako v sredino) ne morem kar meni nič tebi nič "pljunit" 250 tisočakov za eno tako brezvezno stvar kot je plazma TV. Tik pred prazniki. Pa če je še tako ugodna cena.... Pa še izziv za KulSLo "slovničarje": A se prav piše na odprtju Hoferja, Hofra ali kako drugače? . Hkrati prosim spreglejte vse (boljalimanj namerno povzročene) napake v mojem "prispevku". Se že vnaprej opravičujem vsem, ki jih moti tale moj "izliv", ampak se nisem mogla upret skušnjavi, da ne bi spravila svojega gneva na ekran . lp, maja

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. dec 2005 23:51

Hehe, tudi jaz ne Mislil sem da delijo plazme po 30 jurejv, da je taka gužva in da so pošle v 15 minutah od odprtja... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8688

9. dec 2005 7:50

Naj poročam še jaz o tem slavnem Hoferju. Včeraj ob 18.30 sem rekla, grem še jaz malo pofirbcat v Hofer (namreč, sem soseda Hoferju, samo čez cesto). Prišla sem nazaj za pičlih 20 minut. Mož ni mogel verjeti. Takole: - bila sem trikrat - prvič, zadnjič in nikdar več. Ko grem v trgovino jaz moram zraven uživat ob pogledu na vse ... videti moram na policah lepo zložene stvari..., da vidiš toliko stvari, da ne veš kaj bi vzel... V Hoferju pa... mali milijon piškotov, nekih medenjakov... vsa roba zložena v glavnem v kartonastih škatlah. Niti mesnice, niti delikatese, niti kruha (kruh v vrečkah). Skratka, to ni moj sloj za kupovino. Na srečo, za mene je Špar z a k o n. (Upam, da ni reklama). Pozdravček!

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

9. dec 2005 7:51

No, jaz sem pa šla včeraj zvečer tik pred zaprtjem pošnofat. In sem ugotovila, da je to en malo lepše opremljen Lidl (hoferjev doslej nisem poznala). Gužve ni bilo, trgovinica kar prijazna, prodajalke vsekakor bolj kot v katerem drugem supermarketu, določene stvari so res cenejše. Tako da... res se bo še kdaj ustavila, za redne nakupe pa se bom še naprej odpravljala v isto trgovino kot doslej. tjas

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

9. dec 2005 8:33

Mc maya, zelo se strinjam s tabo. Mislim, da postajamo narod, ki mu je edina zabava, razvedrilo in sprostitev nakupovanje. Pred meseci sem se v nedeljo vrnila s službene poti in dragi me je čakal na letališču. Na poti do doma sva se ustavila pri Sosedu v Kranju, ker je šel dragi naslednji dan v toplice in je rabil kopalni plašč. V trgovini sva bila ob 12. Nisem mogla verjeti. Vse polno ljudi, ki so se gnetli med policami. S tem, da je bila neka navadna nedelja, ne pred prazniki. Takrat bi morali biti doma, se posvetiti partnerju, otrokom, biti nekje na kosilu, ne pa v M. Kar se tega tiče, sem zelo staromodna in poleg tega ne nakupujem rada. Od doma sem vzgojena, da se v soboto NE nakupuje, ker je to treba opraviti med tednom.

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

9. dec 2005 8:35

Hofer je diskont in ne market. Zato je pač roba zložena ali naložena tako, kot pač je. Enako je tudi v Eurospinu, pa Hardiju in še kje. Jaz bom šla na oglede prihodnji teden, ko se vse skupaj malo umiri. Denarja za kupovanje ugodnih akcijskih izdelkov pa tako nimam. Nikoli ne kupujem nekaj zato, ker je ugodno, če ne potrebujem. lp Julija

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

9. dec 2005 9:30

Tjaš, sem se nasmejala. Italijanski Lidl - tja smo tudi mi včasih hodili, potem sem pa odkrila avstrijskega. Nisem mogla verjeti svojim očem, vse lepo zloženo, dovolj prostora med policami... Totalna razlika, pa ista veriga trgovin. Kaj hočemo, druga mentaliteta. Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti