Hofer

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

4. jun 2015 22:17

Trixi je napisal/a:

Danes sem bila v Hoferju, delala ena blagajna, vrsta pa oh...oh.. Mene osebno zelo moti( pa moža tudi) dobesedno metanje v voziček....Itak pa me moti čakanje na blagajnah....

 

Ta normativ je v Hoferju obupen!!! Še sama komaj sfolgam spraviti v vrečko, kar nakupim. Izžemajo prodajalce do konca

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

4. jun 2015 23:03

Par dni nazaj je mož nekaj kupoval v našem Hoferju in je ena gospa čist počas zlagala tisto svojo robo v torbo, blagajničarka je bila pa vidno živčna. Ko je gospa odšla, je punca pripomnila, da je zaradi take stranke lahko tudi ob službo.

rrr

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

5. jun 2015 2:33

ribaracarak je napisal/a:

Par dni nazaj je mož nekaj kupoval v našem Hoferju in je ena gospa čist počas zlagala tisto svojo robo v torbo, blagajničarka je bila pa vidno živčna. Ko je gospa odšla, je punca pripomnila, da je zaradi take stranke lahko tudi ob službo.



rrr

 

A pomagat ji pa ni mogla?

 

Pri nas ti trgovci spakirajo vse. ko dobim obiske iz Slovenije in gremo v špecerijo so obiskarji čist iz sebe In kar ne morejo verjeti uslužnosti blagajničark. Zdaj moram pa pod nujno v tale Aldi (Hofer), da vidim, če se tam držijo "evropskih standardov" za customer service. 

 

Vanja

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

5. jun 2015 7:20

V hoferju je mišljeno, da na ustrezno poličko pri blagajni postaviš košarico ali pristaviš voziček in potem ni nobenega problema hitro zmetati vanj vse nakupljeno.  Po vrečkah sortiraš pač pri stranskem pultu ali pri avtu.  Ko si prvič, te res preseneti, če si pa stalen nakupovalec, to ne bi smel biti problem. Takojšnjemu zlaganju po vrečkah sem se že zdavnaj odpovedala, ker tega pa res ne uspem, čeprav sem bolj pri ta hitrih.  

Vrste: no ja. Mi, ki smo preživeli "kilmetrske" vrste ob čakanju na pralni prašek, meso in še kaj, se s tem veliko laže sprijaznimo.  Klepet z blagajničarko? V bližnji skoraj vaški "štacuni" je to še vedno tradicija. A priznam, da meni ni všeč. Niti, ko čakam na vrsto in tudi ne, ko sem na blagajni. Takrat rabim koncentracijo, da vse pospravim in vsaj na uč  preverjam račun in vračilo denarja.

Cila

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

5. jun 2015 7:30

Dame (in tudi gospodje), ne pozabite, vrste pred blagajno so kot nalasc za Keglove vaje delat... lp, proxima

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

5. jun 2015 8:22

Vanja ima prav, tudi jaz sem dobila oči na peclje, ko sem v NY prvič šla s sinom  nakupovat hrano. Blsagajničarka je pospravljala v vrečko in jaz, ki sem navajanea na naše razmere, sem hotela pomagati, pa me je sin opozoril, da je tam pač tako in naj dam mir. Enako je po celi državi ZDA, tudi na Havajih. In nihče ne piska, ker so tako pač navajeni. Hoferjev slogan  "Več kot fer" me ne prepriča, ne glede na to, da mi je simpatična trgovina. Če lahko blagajničarko zato odpustijo, ker nakupovalka bolj počasi zlaga blago v torbo, no potem pa res ne vem, kaj naj rečem.

 

naor

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

5. jun 2015 8:33

naor je napisal/a:

Zzak, to je pa morala biti dolga vrsta, da se ti je burek shladil. To bi se lahko zgodilo tudi v mojem Sparu od devete do pol enjste dopoldne, ko "navalijo" dijaki iz okoliških šol.

 



naor

Sploh ne, ena sama samcata drobna gospa, ki je cutila neznansko potrebo po nadlegovanju blagajnika o novih vilah. Pa ne o dobrih. Na koncu pa se kartica ugodnosti, pike, bon in penzjonerski dan za popuste. Pa se poloznice.

kdor se je spomnil hitrih blagajn, castim pivo. Zal teh ni na ruralnih obmocjih, kjer je najvec teh prijetnih gospa.

 

Commis débarrasseur

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

5. jun 2015 9:59

Meni se burek ne bi ohladil, mirno bi ga pojedla med delanjem Keglovih vaj

lp

mzm

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

5. jun 2015 11:55

Ravnokar stal slabih 10 minut na blagajni, ker bon za nutelo ni deloval. Stiri prodajalke okoli kompjuterja, ena ni pomislila, da bi odprla drugo blagajno za moji dve banani in kajzarci in gospoda za mano s sendvicem.

 

Commis débarrasseur

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti