Hofer

xsara  

član od: 28.7.2004

sporočila: 173

7. dec 2005 12:33

Sej je itak povsod tako kjer se odpre kakšna trgovina, v City parku je pa še brez kakršnekoli otvoritve tako. Je pa tako, če gledate na vse E-je predvidevam da živite na podeželju (bio kmetija) gibanje,sploh ne vem kaj delate v trgovinah, sama grem vedno v Hofer v Avstriji, dobiš poceni stvari, pa dobre- Delamaris ribce z zelenjavo so cenejše po vašem menju pa predvidevam da slabše Upam da niste kot moja soseda pregleda vse E-je, zraven pa z otroki ne jedo drugega kot testenine z omako iz "piksne",sokovi so kupljeni tisti z manj E,...vsako delo (razen gledanje tv)in tudi svež zrak lahko pa škodi organizmu Ne vzemite tega osebno-izkušnje pač, pa lep dan Sporočilo je spremenil(a) xsara dne 07. dec 2005 13:18:03

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

7. dec 2005 13:18

Xsara, forum je namenjen izmenjavi mnenj in ni prav nobene potrebe za nekulturo. Jaz sem napisala svoje mnenje o Aldiju, kaksen je Hofer ne vem, ker ga ne poznam, na vsak nacin pa bi kupila delamarisove ribice, ce bi se na Irskem dobile.... Pa kaj se vedno najdejo osebki, ki ne prenesejo drugacnega mnenja od svojega!?, brez da bi bili zaljivi... julia

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

7. dec 2005 13:21

No, vidim, da si se nekaj stavkov dodala...zanesljivo pa ne mores mimo resnice: kolikor denarja toliko muzike, pa z Eji ali brez... julia

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

7. dec 2005 13:44

Sem si pogledala filmček. Katastrofa. Vedo, kdaj je treba novo trgovino odpret. Še dobro, da sem se preselila v Nove Jarše, mi ni treba na Fužine. Bi porabila namesto 10 minut eno uro. Tako grem pa 5 minut peš. papa Irena

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

7. dec 2005 14:03

Vtisi po ogledu filmčka. NORO. Pa kaj so vsi dopust vzeli? Mene ne bodo tam videli vsaj še teden dni. Upam, da se bo takrat že kaj umirila tale potrošniška mrzlica. Sama sem včasih veliko hodila v Hofer v Celovcu. Tudi Aldi v Munchnu mi ni tuj. Res se dobi marsikaj za relativno malo denarja. E_ji so pa tako ali tako povsod. Tudi pri najboljšemu sosedu. lp Julija

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

7. dec 2005 14:04

Če sem že v A, večinoma stopim še v Hofer po točno določene stvari: punč pecivo za otroke, hrenovke v slanini in debrecinke, pa neke bele klobasice. Ampak potem, ko sem jih odkrila v Merkurju v Lipnici oziroma v Seiersbergu, jih kupim tam. Sem, podobno kot Julija,pristaš mišljenja, da je za malo denarja pač malo muzike, čeprav ti tako imenovani hard diskonti ne pomenijo nujno slabe robe. Oni delujejo principu (tako so me namreč podučili trgovci), da ponujajo določeno količino osnovnih življenjskih potrebščin po dostopnic cenah, ostalo pa niti ni tako zelo poceni, a ljudje tudi kupijo, da jim ni treba še v drugo trgovino. Njihove cole in podobnih reči ne kupujem, tudi ne olja, nimam pa pomislekov pri mletih mandljih na primer, sirih, instant kavi in podobnem. Pa super jajčni liker so imeli, tega smo s spenjenim mlekom spili na litre, ko mi je bila ta pregreha še dovoljena. Tudi tehničnega blaga tam ne kupujem, čeprav poznam kar nekaj ljudi, ki se z manjšimi kuhinjskimi aparati res niso "nasankali" in jim dobro služijo. Saj zato pa je dobro, da imamo vedno več trgovin, vsak najde kaj zase. Pozdrav vsem, Mamamia mamamia

Elen  

član od: 5.9.2005

sporočila: 201

7. dec 2005 14:39

Pogledala posnetek. Z eno besedo...grozno... Elen

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. dec 2005 14:39

Irena19, kje pa si v Novih Jaršah, jaz tudi tam domujem. Loni Makaroni

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

7. dec 2005 15:04

Pogledala sem posnetek in me je groza! Ali so bili vsi ti stroji zastonj, ali kaj? Zdi se mi, kot bi se ljudje prostituirali tam pred vrati, kot da ne bi imeli že nekaj časa lepih, velikih centrov doma. Včasih smo veliko kupovali v Avstriji, zdaj se mi pa njihove trgovine nasproti našim (še posebej Mercatorju) zdijo bedne. Ker sem že blizu meje, včasih "gor" kupim kaj, a je le malo stvari, zaradi katerih sem se pripravljena odpraviti čez mejo. Da pa bi se takole poniževala v drenu (in se onesveščala.....!?) bi pa moralo biti vse zastonj - pa še potem ne verjamem. Lisa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti