Zmeda

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

6. dec 2005 17:19

Zadnjič sem prvič naredila indijančke (se lepo sliši ne?;), vse ok, so se lepo strdili na terasi in nič jim ni manjkalo. Naslednji dan sem jih še oblila s čokolado in seveda spet pustila zunaj, saj jih je bilo odločno preveč za v hladilnik. Vedela sem, da naša kužika ne sme na mizo torej ni skrbi. Hja, sosedove mačke to ni nič motilo... Eh, kužika se stara... Pa ves čas tudi ne more samo nad indijančki bedet, a ne?;) Sploh kadar se z nami crklja na kavču, se mačke zunaj brezskrbno mastijo z oblitimi indijančki! Premetena muca je počakal, da sem jih oblila, prvi dan se jih ni niti dotaknila! Veri

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

6. dec 2005 21:18

danes sem šla na poti iz službe v trgovino po čokolado, da bom lahko rožičevo pecivo oblila s čokoladnim oblivom. Kupila sem še par stvari. Doma sem se lotila preliva in ugotovila, da v vrečki ni čokolade. Sem bila prepričana, da je ostala na blagajni, ki je srebrna, papir čokoladnega bloka pa tudi. Sem že poiskala telefon trgovine (pa še na drugi strani mesta je), potem sem pa le pogledala na račun. Čokolada ni bila blokirana. Mi kjo je vzel kak zapozneli parkelj? Najbrž je ostala v vozičku. Pecivo bo brez obliva, kaj hočemo. Da bi ob osmih zvečer letala v kako oddaljeno trgovino, to pa že ne. No, vsaj zažgala nisem nič - kot sem. rimljanka

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

6. dec 2005 23:06

Morda je bila čokolada odložena v napačen voziček, meni se je že zgodilo. Lp riba-ribica

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

6. dec 2005 23:17

Pa ni bila, je bila trgovina skoraj prazna, na blagajni sem bila celo edina. Po moje srebrno zavite čokolade v srebrnem vozičku enostavno nisem videla. Saj ni tako hudo, ampak, ko je ravno danes mamamia načela tako temo, sem dodala še svojo (ne)zgodo. , za čez tista, ki jih itak že imam na nosu, pa očitno ne zadoščajo. LP. rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti