Tortilje !

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

8. nov 2006 16:50

Napravila sem jih tako, da sem jih napolnila z brezmesnim chilli con carne, prepognila na pol, namazala s kislo smetano in jih postregla na nadrobno narezani solati. Bilo je zelo okusno...tudi družina ji je dala zeleno luč za naslednjič. LP katjushka

smrketa  

član od: 21.3.2005

sporočila: 261

8. nov 2006 19:05

Jaz pa sem kupila zeleno omako - iz avokada in zelenih paradižnikov. Kaj to daje kdo v tortilije ali ...? Za kaj se sicer uporablja taka omakca? smrketa

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

8. nov 2006 20:08

Najboljše tortilje, ki sem jih kdajkoli spekla, so bile po receptu od Veri "Pšenične tortilje ala Veri". Pripravijo se zelo preprosto in so tudi zelo poceni glede na kupljene. In seveda kar je najpomembneje, pripravljene so doma in brez konzervansov. Zelo priporočam! Anja

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

8. nov 2006 21:27

Tudi jaz sem danes pekla Verine tortilje (dodala sem le malce naravnega pecilnega praška) in so izpadle super. LP katjushka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti