Argentinska restavracija

ovcka  

član od: 30.8.2005

sporočila: 66

tema odprta - 29. nov 2005 15:07 | ogledi: 8.426 | odgovori: 13

V to restavracijo oz. steak house v btc želim peljati na večerjo svojega partnerja in zato me zanima, če jo je kdo že obiskal in kakšni so vtisi? Hrana? Cene?

Hvala.

Lp,

kacolina

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

29. nov 2005 16:19

Midva z ženo sva bila zelo nezadovoljna. Ne spomnim se točno več kaj sva jedla, ampak hrana je bila bolj kot ne brez okusa, cena pa se nama je zdela za ponujeno res visoka. Pač najino mnenje. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

minaspela  

član od: 20.7.2004

sporočila: 2

19. dec 2005 12:35

Zadeva zgleda krasno že odzunaj, pa interjer, pa vse, samo je žal bolj po tistem pregovoru : "Spredaj uj, zadaj fuj"... Bila dvakrat, hrana se mi ni zdela nič posebnega, se sicer sklicujejo da je meso direktno iz argentine itd... samo CENE so pa nemogoče. Naročila sem famozni steak, bil je premera 7cm, nekaj malega na krožniku, cena pa ohoholala... bolj za snobe kot za gurmane! MinaŠp

katinka  

član od: 16.3.2005

sporočila: 57

19. dec 2005 13:26

tudi jaz sem bila precej nezadovoljna... Naročila sem svinjsko ribico, dobila tri male medaljoncke, zapecene tako, da sem komaj jedla (trdo in zagasto), edino dober je bil smetanov krompir iz pečice. Kar hudo mi je bilo, kaj so naredili iz meni najljubsega kosa mesa... me ni vec tja, zal... katinka

Janina  

član od: 31.12.2001

sporočila: 101

20. dec 2005 11:02

Meni je pa restavracija všeč. Tako ambient, kot tudi hrana. Steak, ki sem ga jedla je sicer res izgledal majhen (premer okrog 10 cm, debelina 4 cm), ampak je za normalnega jedca ob prilogi, ki jo dobiš popolnoma dovolj. Je pa res, da je cena kar konkretna (okrog 3-4 tisoč). Ampak, če malo računamo od kod meso in vse ostalo pride, je to kar pričakovana cena. Janina

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

20. dec 2005 12:43

Čao, mi smo bili z družbo v tej restavraciji letos poleti, če se ne motim kmalu po odprtju. Bili smo zadovoljni, le cene so res malo hude. Res pa je, da smo jedli bolj "enostavne" jedi, nekaj na hitro pred obiskom kina. Nasploh do sedaj nisem slišala pritožb, razen nad cenami, tako da je tole zame presenečenje.... Lep pozdravček, S.

McNena  

član od: 15.9.2005

sporočila: 166

20. dec 2005 14:11

Janina, sem sem pozanimala pri mesarju. Mi je zagotovil, da argentinske govedine še ni pri nas, tako da pod tem imenom veselo pečejo slovensko govedino. Za ceno naviti pa je dovolj že naziv, pa smo tam. Če pa kdo ve, kje se da kupiti sveža res argentinska govedina, naj se oglasi. Seveda me zanima le če je to v Sloveniji. LP McNena

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

20. dec 2005 14:13

Haha... Morda pa govedo potuje s posebnim prevozom iz Argentine Mimo naših mesarjev Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

McNena  

član od: 15.9.2005

sporočila: 166

20. dec 2005 14:20

Ha - ha Kar mislim in predstavljam si, ja ja ....... LP McNena

TheEdge  

član od: 18.10.2005

sporočila: 13

29. dec 2005 13:39

ste pa optimisti da mislite da argentinsko zival jeste!ma kaksna argentina, nase krave so ta prave!sem bil v argentini pa je vse skupaj bolj leseno!skratka restavracija je podn!kelnarji tud!nategujejo te s krompirjem, mesa dobis za 4000 sit bore malo, dobis pa zato krompir! TheEdge

isiliel  

član od: 7.6.2004

sporočila: 62

29. dec 2005 20:46

McNena je napisal/a:
Janina, sem sem pozanimala pri mesarju. Mi je zagotovil, da argentinske govedine še ni pri nas, tako da pod tem imenom veselo pečejo slovensko govedino. Za ceno naviti pa je dovolj že naziv, pa smo tam. Če pa kdo ve, kje se da kupiti sveža res argentinska govedina, naj se oglasi. Seveda me zanima le če je to v Sloveniji. LP McNena
Samo vprašam: a so argentinske krave kaj drugačne? Meni se zdijo naše čisto ql in za tujo govedino ne bi šla plačevat več kot za domačo Če je pripravljena na drugačen način potem že, ampak krava/bik je pač krava/bik, ne glede na to, kje je vzrejen/a Katja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti