Maskara

Bernarda85  

član od: 17.7.2006

sporočila: 209

19. avg 2006 11:16

No men je maskara od L"oreala Volume Shocking bombastična. Na začetku k sm se pogledala v ogledalo sm naprej si rekla: "kaj je pa to za ena maškara?!?!" Bila sem popolnoma razočarana. Tripalnice so bile zlimane skupaj... groza huje kot za pusta. Potlej pa sem lepo se doma vsedla pa lepo mal probavala in pogruntala finto. Če znaš maskaro prav uporabljat, se znaš z vsako namazat, samo mal potrpljenja je treba pa mal spretnosti. Zdej sem se pomoje namazala že ta 4 dan pa mi je super. Nobena do zdej ni bla tako dobra, res pa je da je malo bolj tekoča na začetku, ampak k se bo malo strdila pa bo najboljša maskara do sedaj. Prej sem uporabljala od Maxfactorja guno 2000 za goste tripalnice, pa bom tko rekla sej je dobra, sam se hitr posuši pa jo še pol notr ustane, poleg tega pa je blo za tist volumen treba da sem tripalnice tolko časa drgnila da me je že vse bolelo, pa še vedno ni bilo takega učinka kot sem želela. Drugače pa drage punce ta L"orealova je zakon, in ni mi žal, da jo uporabljam, se splača dat mal več (je dal moj fant) je res kvaliteta. Ko boste pogruntale spretnosti bo skoraj vsaka maskara dobra odvisno kaj hočete. lp Bernarda

mandarinca  

član od: 4.4.2005

sporočila: 128

19. avg 2006 21:34

No, tudi jaz sem tekla po Volume Shocking. Neverjetno podaljša trepalnice. Nosim očala ali leče. Vem, da se bo smešno slišalo, ampak zadnjič sem se namazala za pod očala, pa vek nisem mogla premikat, ker trepalnice prav drsajo ob šipce. Sporočilo je spremenil(a) mandarinca dne 19. avg 2006 22:21:36

Bernarda85  

član od: 17.7.2006

sporočila: 209

19. avg 2006 22:39

Ja isto pri meni, ko nosim sončna očala je včasih prav nadležno, za korekcijska očala so moje trepalnice še prekratke . Drgač sem pa malo gledala kaj kej piše o tej maskari na drugih straneh pa kakšno majo ženske mnenje pa se mi zdi da je bol negativen kot pa pozitiven. Jest če bi bilo pomoje bi vse ženske poslala v šolo ličenja, higiene, oblačenja,... ker so nekatere res grozne. (ampak to je že druga tema) Uglavnem zdi se mi brezveze, da kritizirajo tisto, kar je dobro, če pa ne znajo stvari uporabljati. Poleg tega je pa tako: nekatere dejansko kar potrdijo že slabe informacije brez, da bi kaj poizkusile same, ali pa jih je sram povedat da je za njih dobro in se raje priključijo čredi ovac. (torej ne verjet vsega) P.s.: Ne velja to za vse so izjeme , pa brez zamere! Lp Bernarda Bernarda85 Sporočilo je spremenil(a) Bernarda85 dne 19. avg 2006 22:40:16

rolada  

član od: 4.8.2006

sporočila: 287

20. avg 2006 10:02

tudi meni maskara ni bila niti najmanj všeč! vse trepalnice so se mi zlepile!!!! nikoli več je ne mislim kupiti!! PS:znam uporabljati maskaro, saj mi trepalnice izpadejo super samo, da imam drugo maskaro Sporočilo je spremenil(a) rolada dne 20. avg 2006 10:04:22

Bernarda85  

član od: 17.7.2006

sporočila: 209

21. avg 2006 21:45

Rolada, da ne boš vrgla maskare stran, ker ni bila poceni probaj uporabit kašno staro maskaro z zelo gosto krtačko. Namaži se s sivo, tako da bojo dolge in goste in lepo poravnane. Nato uporabi črno in ne vleči prevečkrat samo 2× za vsako oko pa je čisto dosti. Uprabi staro maskao (krtačko) pa jih ene 8× potegni s staro da se bodo odleple. ZMEREJ PA VLEČI OD KORENIN PA DO KONIC PA MAL KRTAČKO SUČ! Boš vidla da boš potlej zadovoljna, sej k se bo mal strdila bo pa super boš vidla. Probej pa potlej poročaj p.s.: Upam da ne boš vrgla dragocenega denarja stran k si ga porabla za to maskaro in da ga boš koristno "uporabila". Bernarda85

teya84  

član od: 9.11.2005

sporočila: 331

21. avg 2006 22:16

Jaz sem to maskaro sprobala pri sestri in mi tudi ni bila všeč... Že skoraj 2 leti prisegam na Mascara tecnico od Collistar in je (zaenkrat) ne zamenjam za nič na svetu! Stane malenkost več (mislim da okoli 4000, kar pa spet ni taka stvar), traja mi tudi do 6mesecev. Res ni primerjave z L"Orealovimi ali MF ki sem jih uporabljala prej... teya84 Sporočilo je spremenil(a) teya84 dne 21. avg 2006 22:22:48

Bernarda85  

član od: 17.7.2006

sporočila: 209

26. jan 2007 18:14

Hoj! Zanima me ena maskara Max Factor Masterpiece. Ali jo katera že ima in kakšne so izkušnje z njo, ali bi jo kupile še enkrat in kakšne naredi trepalnice, pa kako hit se kej strdi? Bernarda85 Sporočilo je spremenil(a) Bernarda85 dne 26. jan 2007 18:15:23

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

26. jan 2007 20:47

Bernarda, meni se zdi ta maskara najboljša do zdaj, pa sem jih že kar nekaj premenjala. Pred njo sem kupila eno od Chanela, pa se skrije. Še nasvet - ko se ti maskara začne sušiti, kapni notri nekaj kapljic tonika za obraz. Vsaj še mesec dni bo uporabna. To sem prebrala na enem forumu in res deluje. LP

monro  

član od: 14.4.2006

sporočila: 140

26. jan 2007 22:03

Lijana, jaz kapnem noter kapljico ali dve sterilne fiziološke raztopine, ki jo uporabljam za čiščenje sinovega noska. monro

Bernarda85  

član od: 17.7.2006

sporočila: 209

27. jan 2007 8:41

Hvala vem za nasvet bom porbala pri moji stari L"orealovo shocking. Pa bom šla kupit pomoje kar to maskaro MF masterprice, ker mi deluje dobro [:d] Bernarda85

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti