Maskara

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

4. avg 2006 9:31

Tortica, sem testirala: Eno oko sem si namazala s prejšnjo, drugo pa s Clarinsovo in šla preverit k fantu. Potrdil je, da je razlika očitna:) Super je pa tudi za občutljive učke, kar moje so, pa še leče nosim, vendar s to maskaro res nimam nobenih težav. Kar se senc tiče, se pa strinjam z Lidko, da je Channel zakon. Kolikor vem, je Clarins ena redkih firm, ki ne testirajo na živalih, pravtako Channel. O Lorealu pa si mislim vse najslabše. Kolegica dela tam in če mi že prej niso bili simpatični, jih zdaj niti povoham ne več. strelka

šjorca  

član od: 22.12.2003

sporočila: 233

4. avg 2006 9:38

Je katera mogoče že poizkusila novo Revlon - ovo Luxurious lenght maskaro?

Nincica  

član od: 3.12.2004

sporočila: 17

4. avg 2006 15:56

Meni je pa najboljša Max Factor Masterpiece in se nobena Lorealova ne more kosati z njo, tako da,...vsakemu paše drugo, hvala bogu Sem pa pred to uporabljala Diorjeve, vendar sedaj prisegam na MF, senčke pa uporabljam Isadorine, kvartet. Nincica

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

4. avg 2006 19:45

Dekleta, če katero zanima, da bi oddala podpis proti testiranju kozmetike na živalih, naj mi pusti mail naslov na ZS, da ji posredujem več podatkov. lp, Marija

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

4. avg 2006 20:09

Tortica, tako je . A je Avon, YR pa Yves Rocher. Oboji delajo kozmetiko kolikor vem brez testiranj na živalih. Pa to ni reklama, to je moje mnenje. Kyara

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

4. avg 2006 22:25

mandarinca je napisal/a:
Pred kratkim pa sem kupila prav tako dvojno maskaro XXL od Maybelline New York in sem razočarana! Sem pač nasedla reklami...
lidka je napisal/a:
Sem v dar dobila Maybelline, dvojno. XXL. Čisto zanič, trepalnice sicer lepo razvrsti, ne da pa nobenega volumna. Zame neuporabno.
monro je napisal/a:
Pred kratkim pa sem kupila prav tako dvojno maskaro XXL od Maybelline New York in sem razočarana! Sem pač nasedla reklami... Mandarinca-jaz tudi. Pa še oči me pečejo po njej kot vrag.
Tudi jaz sem zelo razočarana nad Maybelline!! Prava katastrofa! Tako, da niste edine, ki so "nasedle" reklami (očitno je le-ta zavajajoča!). Do sedaj mi je bila najboljša Lorealova Double Extension... Mislim pa, da bom kmalu zavila v drogerijo po šoking embalažo... Za spremembo... (tako sem tudi mislila, ko sem kupila Maybelline ). Silva

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

4. avg 2006 22:37

Meni je HR zakon! Že 10 let. Pa sem vmes marsikaj probala, pa se pri meni ne obnese. jasna

mandarinca  

član od: 4.4.2005

sporočila: 128

5. avg 2006 17:54

Ko smo že pri kozmetiki... a katera ve za kakšen v redu forum s tega področja. Pa ne z osnovnošolskimi čvekarijami, ampak s kakšnimi uporabnimi nasveti. mandarinca

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

5. avg 2006 20:24

silva je napisal/a:
mandarinca je napisal/a:
Pred kratkim pa sem kupila prav tako dvojno maskaro XXL od Maybelline New York in sem razočarana! Sem pač nasedla reklami...
lidka je napisal/a:
Sem v dar dobila Maybelline, dvojno. XXL. Čisto zanič, trepalnice sicer lepo razvrsti, ne da pa nobenega volumna. Zame neuporabno.
monro je napisal/a:
Pred kratkim pa sem kupila prav tako dvojno maskaro XXL od Maybelline New York in sem razočarana! Sem pač nasedla reklami... Mandarinca-jaz tudi. Pa še oči me pečejo po njej kot vrag.
Tudi jaz sem zelo razočarana nad Maybelline!! Prava katastrofa! Tako, da niste edine, ki so "nasedle" reklami (očitno je le-ta zavajajoča!). Do sedaj mi je bila najboljša Lorealova Double Extension... Mislim pa, da bom kmalu zavila v drogerijo po šoking embalažo... Za spremembo... (tako sem tudi mislila, ko sem kupila Maybelline ). Silva
Evo, pa se še jaz pridružujem klubu razočaranih nad Maybelline maskaro. Poiskusila sem tudi že nekaj MaxFactorjevih, ampak mi je Loreal izmed teh cenovno dostopnejših maskar še najbolj všeč. Klea

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti