Maskara

renatana  

član od: 19.4.2003

sporočila: 250

3. avg 2006 12:15

Tudi jaz uporabljam volume shocking in sem zadovoljna. Res je precej mascare na glavničku, ampak jaz to itak pri vseh mascarah obrišem v robček, ker ne maram, da se mi popa po trepalnicah. Potem so pa res lepe, nič zlepljene, podaljša jih pa tale ful. Tako jih podaljša, da ko si nadenem sončna očala, butajo trepalnice v očala in jih umažejo

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

3. avg 2006 12:22

Uh, pol imaš pa res dolge, Renatana!!!

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

3. avg 2006 12:49

Jaz osebno bojkotiram vse Lancomove stvari, pa tudi vseh drugih proizvajalcev, ki testirajo na živalih. Trenutno imam maskaro od Clarinsa in sem zelo zadovoljna - super učinek in se ne razmaže. strelka

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

3. avg 2006 12:52

jaz sem tudi z volume shocking zelo zadovoljna. uporabljam tudi xxl ampak samo takrat ko imam res čas, da se namažem. vendar je moja prvotna izbira trenutno masterpiece, ki je res kul. sem tak človek, da imam vedno vsaj dve maskari v škatli z ličili :)) nektarina

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

3. avg 2006 14:36

Ali je ta "volume shocking" tista, ki ima na eni strani belo kremo, ki se oprime tepalnic, druga stran pa črna, ki jih pobarva? Strelka, tudi jaz načeloma izbiram take stvari, ki se ne testirajo na živalih, ampak kdo bi vedel, če ne plačajo testiranje drugim firmam..jih ta Clarinsova res podaljša? Ste pa frajerke, eno maskaro za spodnjo veko in drugo za zgornjo....

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

3. avg 2006 14:56

Zame je make up prava umetnost. Sem hotela jit tudi na kozmetično šolo, pa me je potem zaneslo drugam. In če bi zjutraj zaspala, ne bi šla NIKOLI brez make upa v službo...

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

3. avg 2006 15:25

moje pravilo je ; Čim manj Sem pa nora na lip gloss Dior Addict št. 631 Suzi

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

4. avg 2006 7:25

Loreal ni več tisti pojem kakovosti, ki naj bi bil po reklami sodeč. Jaz ga ne maram, ker na planetu lepote ni dobro ocenjen. Pri vsej nesnagi, ki je zadnje čase v zraku, pa si res ni trba dodatne nesnage na oči dajat, pa še uboge živali zaradi tega trpijo. Jaz uporabljam A... in pa YR, da ne bo reklame. Oboji imajo belo masko, da najprej s to namažeš in nato na drugi strani črno ali kako drugo barvo. Trepalnic ne lepi in videti so lepo negovane in dolge, pa tudi obteži jih ne. Kyara

monro  

član od: 14.4.2006

sporočila: 140

4. avg 2006 8:45

Pred kratkim pa sem kupila prav tako dvojno maskaro XXL od Maybelline New York in sem razočarana! Sem pač nasedla reklami... Mandarinca-jaz tudi. Pa še oči me pečejo po njej kot vrag. Grem spet nazaj na MF 2000 calorie. monro

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

4. avg 2006 8:47

Ja. Loreal ni ravno neka kakovost, sem slišala, daje pa veliko na reklamo (kar lahko vsak dan vidimo). Sicer pa tudi jaz ne grem nikamor brez make-upa, tudi doma, čeprav imam tudi jaz pravilo: manj je bolje oz. ravno prav, raje manj kot več.. Kyara, kaj je to YR? Je A... Avon? Pa saj mislim, upam, da smemo uporabljati imeti, ne gre za reklamo, gre za izmenjavo mnenj, se mi zdi...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti