Maskara

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

25. nov 2005 14:02

Dvojna je še vedno zakon. Ta ta nova pa zlepi trepalnice. Sonja

Xenna  

član od: 11.4.2005

sporočila: 34

25. nov 2005 22:41

Kupila novo shocking in res sem šokirana,meni ne ustreza preveč skupaj mi zlepi trepalnice.Po naravi imam ravne in ne preveč dolge trepalnice mislim da bom še vedno uporabljala Heleno R. in Max Factor.Škoda da niso imeli tester. Xenna Xenna

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

26. nov 2005 10:30

jaz zelo navdušena nad manhattan long & senssitive, pa še cena je 1299 sit v DM! P.S. škoda da ni nobenega snežnega smeškota, pri nas prava zimska idila!

cukrcek  

član od: 21.7.2005

sporočila: 162

10. dec 2005 22:31

Še moj komentar...takoj, ko sem prebrala temo, sem vzela denar in direkt v drogerijo. In rezultat - neverjetno sem zadovoljna, kaj bi dala da je ta maskara obstajala vsaj eno 5-6 let nazaj, ko sem še intezivno hodila ven...in sem po eno uro navijala teh par trepalnic za službo, za večerje za vse.....imam sicer goste trepalnice, vendar niso ne vem kaj dolge. Sedaj pa brez problema, samo 2 krat potegnem z eno stranjo in 2 krat z drugo stranjo maskare, in učinek je fantastičen. Je pa res da tiste, ki že imate dolge trepalnice....to ne bi bilo priporočljivo....ali pa.....samo enkraten premaz. Resnično sem zadovoljna nad nakupom........kot še dolgo ne.....12 evrov in totalno skrajšan čas mazanja trepalnic. Zdaj ko se pogledam v ogledalo, mi trepalnice izgledajo kot pajkove nogice....hahahahhah Hvala vam, ker sem opravila zares odličen nakup cukrček

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

11. dec 2005 11:51

Teh novih dvojnih maskar še nisem uporabila, jih pa uporablja hči, ki ima sicer goste tepalnice, a na koncih svetle in so brez maskare videti kratke. Z mascaro pa je drugapesemm. Pred časom sem uporabljala Lancomove za občutljive oči, saj so mi edine ustrezale in se mi oči niso solzile (za veke lahko na primer uporabljam samo senčila Chanel in Isadora, pri vseh drugih me začnejo srbeti oči in se mi solziti; pa kaj vse sem poskusila...). Potem pa je LAncom prenehal delati mascaro, ke sem jo uporabljala, ne spomnim se več naiva (tendercil ali tako nekako...), zdaj pa imam eno od YSL in imam prav tako mir z očmi. Mamamia mamamia

cukrcek  

član od: 21.7.2005

sporočila: 162

11. dec 2005 15:15

Zelo drago mamamia..............ampak imaš vsaj mir z očmi....... cukrček

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

11. dec 2005 19:54

Ima prav, cukrček,Chanel in YSL (pa tudi Lancome) so vse prej kot poceni. A kaj morem, saj sem poskušala vse živo, pa so oči srbele in srbele, zdaj pa je le mir. Pa saj kozmetika dolgo traja, bomo že prenesli še ta strošek. Mamamia mamamia

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

3. avg 2006 11:44

prebrala sem komentarje, mi lahko priporočate maskaro, ki res podaljša trepalnice? Imam kratke in goste trepalnice in ne rabim volumna. Iščem pa nekaj tudi v modri oz. "soft black" varianti, ker sem bolj nežnega videza in hladen barvni tip.. Pa še to: dos edaj sem uporabljala Oriflame, a se mi zdi, da so se maskare precej "poslabšale" kar se tiče negovalne kozmetike so dobri, dekorativna kozmetika pa ni glih za prehvalit... Sporočilo je spremenil(a) TORTICA dne 03. avg 2006 11:47:28

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

3. avg 2006 12:10

Meni je Volume Shocking zakon!!! Sem vsak dan močno naličena okrog oči, s senčili, kombiniram po dve barvi, tako da morajo biti tudi trepalnice temu primerno izrazne. Meni je še vedno najboljša od vseh!!! Sem v dar dobila Maybelline, dvojno. XXL. Čisto zanič, trepalnice sicer lepo razvrsti, ne da pa nobenega volumna. Zame neuporabno. Za spodnje trepalnice pa uporabljam čisto svojo maskaro. Sem se z leti naučila, da je dobro odšteti malce več denarja, kot pa kupiti poceni in zanič stvari. Pa vmes sem fasala še alergijo na kreme, pudre... Zdaj uporabljam samo še točno izbrane stvari. Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 03. avg 2006 12:13:01

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

3. avg 2006 12:14

Imam maskaro od HR (CA365) po dolgem času izjemno zadovoljna. Suzi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti