Običaji

Lucijica  

član od: 21.3.2004

sporočila: 110

5. dec 2005 0:29

Popolnoma se strinjam z Mamamio. Običaji so danes v današnjem svetu mimo. Jaz sem komaj dobro leto srečno poročena. Z možem sva bila prej 6 let par. V tem času se najini starši niso spoznali in dobivali. Nama osebno je bilo to zelo všeč - ker kaj češ starše mešat v vezo prej. Tudi ni mi bilo všeč, ko je tašča hotela moje starše povabit na kavo ali kosilo. Menim, da je spoznavanje staršev danes, odločitev "ta mladih" - takrat ko to oni želijo - in ne tako kot je to bilo včasih. Vse lepo in prav, da si pozdrave pošiljate z občasnimi pozornostmi (piškoti in vino). Tudi ne sprašujte mladih kdaj vas bodo seznanili, ker se vse to občuti zgolj kot siljenje v mogoče nekaj, za kar še sama dva ne vesta ali jima bo uspelo ali ne. Mogoče vam nisem odgovorila sem pa naglas razmišljala, kaj si mislim o tem ;)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti