Italijanska kuhinja na televiziji

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

tema odprta - 19. nov 2005 18:47 | ogledi: 2.297 | odgovori: 4

Prejšnjo nedeljo je najprej naredil testeninsko solato, vendar nisem videla, kako in iz česa, ker sem zamudila. Ko jo je jedel, je izgledala neverjetno slastno. A je kdo gledal, da mi zaupa, kaj vse je bilo v njej?

Mimika

rene  

član od: 6.11.2001

sporočila: 99

21. nov 2005 12:43

Če mislite tisto solato z metuljčki potem vam bom vsaj približno lahko pomagala. Upam da sem si vse zapomnila. Metuljčke skuhajte in jih prelijte z mrzlo vodo da se ohladijo in dobro odcedijo. V ponvi je na olivcnem olju na hitro popekel tunine zrezke, katere je prej le rahlo posolil in popopral. Pekel jih je kratek čas iz obeh strani, tako da so bili na sredi še malo rožnati. Potem je zrezke narezal na manjše pramene. V solatno skledo je dal natrgano rukolo,na pol prerezane češnjeve paradižnike, koščke tune,na kose zrezano mozzarelo ter metuljčke. Po potrebi je še malo posolil, mislim da je dodal nekaj sveže bazilike ter samo olivno olje nič kisa. Dobro je premešal in to je to.

xsara  

član od: 28.7.2004

sporočila: 173

21. nov 2005 12:57

Če se ne motim je bilo še malo rukole Sporočilo je spremenil(a) xsara dne 21. nov 2005 12:58:06

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

21. nov 2005 16:54

Super ste, hvala. mimika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti