Montaža kuhinje

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

tema odprta - 18. nov 2005 8:28 | ogledi: 4.916 | odgovori: 18

Sodelavka kupuje novo kuhinjo, pa jo zanima, kateri proizvajalec oziroma prodajalec naročeno prinese domov in montira. Stanuje namreč v 3. nadstropju bloka brez dvigala, v Ljubljani. Tudi proti doplačilu.

Loni Makaroni

NIA  

član od: 21.10.2004

sporočila: 208

18. nov 2005 8:35

ko kupuješ v lesnini ti vse naredijo.so zelo prijazni saj pri nas je bilo tako. NIA

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

18. nov 2005 9:11

Loni, pri večini je "problem" ta, da ti dostavijo nekaj dni prej kot pa zmontirajo. tako je pri Svei, pri Sponi (nikar k njim!!!), pa tudi pri Gorenju so moji mami najprej kuhinjo pripeljali. Čeprav je mogoče odvisno od tega, ali vzameš tovarniške monterje ali monterje salona, kjer kuhinjo naročiš. Mogoče naj se pozanima še pri kakem mizarju. Ta ji jo bo gotovo naredil, pripeljal, pomagal gor znositi in istočasno še sestavil... tjas Sporočilo je spremenil(a) tjas dne 18. nov 2005 09:12:09

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

18. nov 2005 9:34

Jap v Lesnini imajo z določenimi privat monterji sklenjene pogodbe, vendar moraš potem 7% plačat od vrednosti kuhinje...preverjeno, ker smo ravno pri tem...

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

18. nov 2005 9:44

Majamarko, pri Lesnini pa je odvisno od tipa kuhinje, za kuhinje nekaterih proizvajalcev imajo pogodbene partnerje, za nekatere kuhinje pa so tovarniški monterji. Isto je z ceno montaže, pri nekaterih kuhinjah je montaža vračunana v ceno le te. Pri nas so Gorenjevo kuhinjo pripeljali in sestavili pogodbeni delavci v enem dnevu. Cena 25.000,00 SIT. lp

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

18. nov 2005 10:35

Vlado, midva imava prav Gorenjevo kuhinjo, ki je cenovno nekaj več kot 300.000 (zelo majhna kuhinja) in so nama že na začetku povedali naj bi prišlo okoli 30.000 + dodatki alla montaža nape in ostalih aparatov ki niso gorenjevi. Ko sva vplačala aro so nama dali že listo njihovih pogodbenih partnerjev in cenik listo. Me pa zanima za katere kuhinje je montaža že vključena, čisto za info da naju ne bi nasankali... p, m

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

19. nov 2005 0:59

kaj pa od kuhne? samo pohištvo al še kej drugega? ker pri nas doma smo še vedno vse sami zmontiral... vse kar rabiš je en par močnih tipov za nosače in ko je treba držat(možnost študentskega dela - fizički radnik težje kategorije), dobro bormašino pa nekaj svedrov, šraufnciger, kladu pa francoza. pa enga ki zna brat navodila in dajat ukaze - se pravi umski delavec = Ti. če mene prašaš je škoda dnarja za monterje, pa še kkšno šlamparijo loh nardijo pa še veš ne kje so vse inštalacije; verjem mi, čez 10-15 let boš zelo vesela, če boš vedela zanje. če bo še kakšno vprašanje, se pa kar oglas. LP Drejček

Mikica  

član od: 10.12.2004

sporočila: 37

19. nov 2005 10:37

Tudi mi smo ravno pred dobavo kuhinje in sicer smo se odločili za Gorenje - Marles, zmontiral nam bo pogodbeni mojster, ki smo si ga rezervirali prejšnji teden - baje je decembra (takrat kuhinjo dobimo) kar gužva in je fajn, da si kar rezerviraš mojstra...Drugače pa je edino Svea tista, ki kuhinjo pripelje in zmontira. Mikica

Anze_Svajger_SCRM  

član od: 2.12.2001

sporočila: 151

19. nov 2005 12:34

Pri nas so montirali kaki 2 leti nazaj monterji od Lesnine. Kuhinjo smo dobili v obupnem stanju, pol stvari je manjkalo. Lesnina 1x in nikoli več.

nicol  

član od: 8.11.2004

sporočila: 120

19. nov 2005 18:24

pozdravljeni ker sem v tem poklicu,vam bom kar odgovorila -lesnina ni proizvajalec kuhinj -brezplačno montažo ima svea in lesna pri nakupu nad 100.000 sit,plačate edino izrez za korito in kuhalno ploščo,ali pa če so potrebne kakšne predelave -prevoz imajo do vrat za ostalo pa se je potrebno dogovorit z šoferjem -pri nakupu kuhinje od gorenja,marlesa ali garanta pa se plača montaža in sicer od 6 do 8% od vrednosti lesenega dela kuhinje. če še koga kaj zanima mu z veseljem odgovorim lp nicol

modrijan  

član od: 29.12.2004

sporočila: 148

19. nov 2005 19:22

Mene pa zanima, če se da kje dobiti seznam sestavnih delov za kuhinjo (Marles, Gorenje in Svea), ker bi jo rada sama sestavila (imam bolj čudne mere). V mislih imam tiste sezanme, kjer so navedene mere in so tudi skice elementov. modrijan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti