Sesalec (na vrecke, brez vreck, vodni, ciklonski???)

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

30. sep 2008 22:43

Anaeva, mi lahko posreduješ šifre tvojega sesalca. Hvala. lp, pinka

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

1. okt 2008 9:10

http://www.electrolux.si/node38.aspx?productId=10969

Jaz imam približno takega moj je star 5 let tako, da je dizajn nekoliko drugačen .Ga ne zamenjam za nobenega drugega.

Ima izredno dol kabel, tako, da mi ni potreba prestavljati,

velika kolesa in gre z lahkoto čez vse prage

nastavljivo palico po višini in za dele pod posteljo ali omaro

uporablajaš lahko navadne vrečke ali hipo ki so za alergike na pršico

 

Vodnega ne vzamem nikoli več

lp

mizarka

Sporočilo je spremenil(a) mizarka dne 01. okt 2008 09:13:31

sinxv  

član od: 24.9.2008

sporočila: 14

7. okt 2008 22:20

hey! naj še jst prstavm svoj piskrček,takle je v naši familiji smo iz sesalcev diplomiral in tu je seznam: -prvi iskra slab-star -drugi iskra-crkno ko sm ga najbolj nucal -tretji lava-ko se filter zmoč je finito se suši 2 dni -četrti en pocen ciklonski sesauc-groza ko je posoda polna ne posesa nč zadi pa je prah šeu vn ko da sploh ni dobenga filtra -peti rovus vodni-za znoret sploh ni sesal.... -sešti-smo kupl najdražjega delfina smo misl da bo mir 1300 eur!!! po enem mescu globinska krtača,kmalu upravljalnik na ročaju,ležaji na motrju nosilc motorja skratka tedi je hudič meu mlade- sedaj imamo mieletov sesauc na vrečke za 330 eur SUPER že več k pol leta ga mamo pa sesam trikrat na tedn sesauc je ful tih tut k je vrečka polna še vedno ful vleče, vrečka je res velika zrak gre prek hepa filtra tak da je res čist pa ma eno specialno krtačo za parket k s vrti za 180 stopinj-super mamo pa še enga vorweka že 13 let za tepihe smo sam une krtače na glubincu mejal nč druzga,jst rečem tak mogoč boš kupu sesauc za 40 eur pa ti bo delu delj ko sesauc za 600 eur kak prideš,jst sm tehnični tip in tut pralne stroje rihtam in jst mam vodnega za sesanje vlke umazanije od poplave pa ko se kej vrta pa to......drgač vodni ni za vsakodnevno sesanje,tak da pr men je miele pa vorwerk zmagu prijetno sesanje! sinxv Sporočilo je spremenil(a) sinxv dne 07. okt 2008 22:21:26

Lejla13  

član od: 21.1.2008

sporočila: 390

8. okt 2008 15:13

Ja vorwerk je tudi zame zakon. Sploh novejši modeli so super, ker niso iz blaga ampak iz neke trdnejše plastike in so primerni tudi za alergike. Je res draga investicija, ampak če ti dela tam do dvajset let se pa že izplača ali ne. Da se dobi na obroke so pa že drugi pred menoj povedali.

Lejla13

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

4. nov 2008 12:54

Ali mi lahko kdo pomaga in najde temo o sesalcih H2O? Prosim. Lp, veverica

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

4. nov 2008 13:37

a ima še katera drugsa takšno težavo kot jaz - cev sesalca (tisti mehki del) se kar naprej trga. a se da kje kupiti samo cev (pri nas) (progress) klavdija

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

4. nov 2008 14:46

Prosim za izskušnjo o svežem uspešnem nakupu. Batagelovega na vodni filter imamo, nekaj majčkega za prvo silo tudi.

Srednji cenovni razred.

Če se zdi komu nasvet neprimerna reklama, naj mi prosim pošlje ZS.

F r i n a

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

4. nov 2008 16:11

Jaz sem bila poleti blazno navdušena nad Hooverjem. (aja, potem sem si zbila iz glave, da rabim novega, torej bom počakala, da ta crkne). : ) lidka [sonce] Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 04. nov 2008 16:11:50

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti