Sesalec (na vrecke, brez vreck, vodni, ciklonski???)

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

7. nov 2006 7:30

Ožemanje. Sem šla prav preizkusit. Resice samo nacentriraš v ožemalnik, vrtiš, dokler niso čisto zavite, pritisneš. Poskusila sem še ročno ožet, je še steklo nekaj vode. Ampak tisto nekaj vode, ki ostane v resicah, ni problem, ker ob brisanju ne pritiskaš tako močno, da bi jo izcejala. Res pa je, da z močno ožeto krpo in z roko lahko pobrišeš do suhega, tukaj pa za tabo še ostane rahla rosa, a se hitro posuši. Trajnost: z močom pomivamo en- do dvakrat tedensko čez 50 m2 površine in po spominu bi rekla, da zamenjamo resice 2 - 3x letno. Ne vem točno, ker ima to čiščenje že od 10 leta starosti čez hči. To je bil tudi eden razlogov za nakup, kajti otrok in krpa? Pri nas to ne bi funkcioniralo. Kupujem tiste večje rese (mislim, da imajo še vedno dve vrsti). Lp Cila

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

7. nov 2006 8:46

http://www.ocedar.com/hardwoodpro.asp A te metle za brisanje pa nima nobena? Jaz sem zlo zadovoljna z njo. Ima več vrst krp. Ena je za mokro brisanje, druga pa za suho (pobira prah). Nastavek na katerem je krpa se vrti, tako, da prideš v vsak kotiček. alexis Sporočilo je spremenil(a) alexis dne 07. nov 2006 08:47:39 Sporočilo je spremenil(a) alexis dne 07. nov 2006 08:48:27

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

7. nov 2006 9:41

To uporabljam jaz. Samo je problem, ker moraš to krpo snemati in potem umivati na roke. Umazanija, skratka. Sonja

merrii  

član od: 27.12.2006

sporočila: 49

14. nov 2007 14:29

Ima katera izkušnje s sesalcom Delfin? Hvala in lp merrii

zdenkus  

član od: 27.11.2007

sporočila: 2

28. nov 2007 11:38

draga heike! Ker kupuješ svoj prvi sesalnik ne bodi preveč razsipna z denarjem.Noben sesalnik noče delati sam.Ker sem že kar nekaj desetletij na svetu,je bilo v mojem gospodinjstvu že kar nekajsesalnikov.Ta zadnji pa je moj hišni prijatelj.Kupil mi ga je zet,čeprav sem si nekaj mesecev prej kupila novega.Kar zmogljiv je bil,samo kaj ko pa zanj ni nikjer vrečk.Moj zeti mi je kupil takega brez vrečk.Posoda za prah je dovolj velika,jaz jo praznim skoraj po vsakem sesanju in stroj ima vedno optimalno moč.Mojemu sesalniku je ime gorenje mars1800w.vso srečo pri nakupu in veliko sesalnih užitkov.Ko zagledaš vsebino posodeza prah,dobiš občutek da nisi sesala stanovanja vsaj 14 dni.lep pozdrav Zdenkus zdenkus

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

28. nov 2007 11:43

Rovus 3000. 3000w - ful močan. Vodni filter, brez vrečk, cenovno ugoden. Priporočam. s0ncek*

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

28. nov 2007 13:41

pri nas smo imeli delfin,vendar je šel kmalu rakom žvižgat.Pred letom sem kupila v enem od baumaks ali bauhaus trgovini sesalec Karcher,bil je točno 100€ dela fenomenalno,baje je industrijski,nič zato pri nas je mladina zelo industrijska pri proizvajanju smeti.Ima kar nekaj različnih krtač,dolgo sestavljivo cev,ki je idealna za pajčevine in zelooo dolg kabel.V posodo natočim vodo,malo malo ceta za vonj po hiši in ko posesam samo odlijem umazano vodo in je vse ok. anaeva

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

30. sep 2008 21:59

Oživljam tole temo, ker sem pred nakupom novega sesalca. Lunika, link do tvojega philipsa ne dela več. Ali lahko napišeš, katerega imaš? in če si po vsem tem času še vedno zadovoljna z njim? mimika

žabica21  

član od: 23.5.2007

sporočila: 261

30. sep 2008 22:40

a ima mogoče katera od elektroluxa(ne vem če sm prav napisala) te sesalnike k so na eno ročko (v celoti-kot stojalo)...mislim k so kot metla..nekateri so celo na baterije?.ima katera izkušnje? hvala žabica21

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti