Sesalec (na vrecke, brez vreck, vodni, ciklonski???)

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

18. nov 2005 8:12

Zdaj, ko sem prebrala od Tine, mi je prišlo na misel čiščenje zraka z vodnim sesalcem. Ja, pride v poštev, če te ni doma, ker ropota, kot pač ropotajo sesalci. LP

H&M  

član od: 4.9.2004

sporočila: 78

18. nov 2005 8:19

Szdenka, pri Vorwerku in podobnih me moti da celotno zadevo drzis v rokah in moras pri sesanju vse skupaj rivat sem in tja.. ne drzis v roki samo cev za sesanje z nastavkom, ampak se celotno masinerijo.. Sem tri take sesalce sprobala in nisem prevec navdusena.. med njimi tudi Vorwerka.. Sem bolj za "navadne" oblike sesalcev.. Lunika a mi hoces zaupat kateri "navadni" Philipsov sesalec si to kupila in koliko je stal? Najlepsa hvala za odgovore, pa brez zamere.. LP, Heike

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

18. nov 2005 10:44

Mi imamo doma tako navaden sesalec kot tudi vodnega in tistega navadnega brez vrečk. Najbolj všeč mi je tisti brez vrečk. Predvsem iz vidika šparanja (vrečke so kar precejšen strošek). Najbolj neroden je pa prav vodni. Pride pa prav pri čiščenju avtomobila ali kakšnega tepiha. S tem, da potem tiste vode ni pametno vlivati v kanalizacijo, ampak kam ven, na travo. Sonja

Lunika  

član od: 30.8.2004

sporočila: 254

18. nov 2005 12:09

To je moj Philips: http://nakup.merkur.si/default.asp?s=/izdelek.asp%3F Sem ga pa kupila v Italiji, stal je okoli 15 tisoč tolarjev manj kot v Merkurju. Heike, drugače sem pa strinjam s tabo glede porivanja cele mašinerije naokoli. Smo ga vedno imeli doma in mama je še vedno navdušena nad njim. Zame pa tak sesalec niti slučajno ne pride v poštev, ker s tem navadnim lahko posesam avto, police, pajčevine in vse ostale skrite kotičke. Samo nastavek menjaš in to je to. Stvar navade... Lp, Tina

_kekec_  

član od: 25.2.2005

sporočila: 230

18. nov 2005 16:30

DRAGA H &M TUDI JAZ NE VEM O KAKŠNI KIŠTI GOVORITE, AMPAK TISTA VAŠA KIŠTA MED TEM KO VI SESATE, ONA PIHA TISTI PRAH SPET VEN NA DRUGI STRANI. NAŠA"KIŠTA" PA TEGA NE DELA.PROBAJTE _kekec_

Lunika  

član od: 30.8.2004

sporočila: 254

18. nov 2005 17:29

Ni nujno da piha na drugi strani prah ven... Moj nima brez veze šest filtrov (tudi hepa filter), ker bi me pri moji alergiji drugače pobralo po petih minutah sesanja. Seveda ni isto kot vodno filtriranje, ni pa bistveno slabše. In kot sem že omenila, čistočo zraka vzdržujem z zračnim čistilcem in zdaj mi je veliko veliko bolje... Kekec, prosim izklopi CAPS LOCK! Zelo dobro se slišimo Lp, Tina

_kekec_  

član od: 25.2.2005

sporočila: 230

19. nov 2005 9:48

seveda lunika, se opravičujem.caps lock ne dela več. lp.iz sončne primorske. _kekec_

barbara8  

član od: 19.11.2005

sporočila: 1

19. nov 2005 16:46

oj! naj še jaz napišem kaj mislim o vseh teh sesalcih. imela sem tako vodni sesalec, kot tudi različne "navadne" sesalce ampak, čez Vorwerk ga ni. je res da je drag ampak je vreden svojega denarja. sicer ga pa lahko kupiš tut na obroke. če kerga resno zanima mu lahko pokliče pošljem številko od tistga ki ga je men prodal pa bo pršu nardit predstavitev. pa sploh ni nič vsiljiv. Lp pa obilo užitkov pri sesanju! Barbara8 barbara8

H&M  

član od: 4.9.2004

sporočila: 78

22. nov 2005 8:54

A pozna mogoce kdo TwinClean sesalnike od Electroluxa? Ce si ga je kdo mogoce kupil, bi prosla, ce lahko napise kako je kaj zadovoljen z njim.. LP, Heike

Hobotka  

član od: 2.11.2004

sporočila: 274

10. sep 2006 15:30

Ja ti sesaci. Jaz sem imela vodnega pa suhega, vodni kot pravite adijo več dela s samim sesalnikom , tudi Forwerka ne bi preveč opevala z globinsko krtačo je dober, drgač pa moraš kr naprej menjat vrečke, pucat filtre, če hočeš da vleče. Mam velik parketa in sovražim metlo.Zdaj mam pač suh pokončni sesalnik ki je lahek in praktičen zazvzame malo prostora, kar pa je najbolj važn pred kratkim so v enem centru meli eni predstavitev enga električnega ožemalnika , super stvar vam rečem. Zgleda kot en čistilni voziček, vedro na kolesih kamor naliješ vodo potem maš pa kot en "Štil" na katerem je brisalo, na vozičku pa je ena taka naprava, ki ti to brisalo ožame, da ni preveč mokro in potem samo brišem in lahk pogosto spiram v vodi, nič se ne pripogibam, kar pa je še najbolj važn, ni mi treba z rokami spirat in ožemat cote, ki je žal pač polna svinjarije, res ful fajna stvar Hobotka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti