Cimetove zvezdice

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

14. nov 2005 19:05

tjas, galyka...po moje ni kaj sporočat Jerneju: ko imaš v polju "odgovorite na temo" napisan svoj post in ga odpošlješ...potem pa pritisneš reload strani...v tem trenutku ti ponovno odda post, ker je pisanje še vedno v spodnjem polju. Tako pride do podvojenih in potrojenih postov. Imamo pa na desni en majhen košek, ne? Vsaj jaz kot admin ga imam Uporabi ga za odstranitev viškov. Bojan

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

14. nov 2005 19:09

Pa kje vidite kake podvojene poste??? Nič mi ni jasno! Res mi je računalnik, ko sem shranjevala Lisino sporočilo, javljal neke erorje... ampak... jaz nič ne vidim!!! tjas

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. nov 2005 19:11

Ja tako je... Ko nekaj pošlješ ne smeš osveževati. Internet Explorer sicer javi da bo še enkrat poslal podatke iz formularja, drugi brskalniki pa ne... Bom pa skušal to spremeniti, da ko nekaj odpošljete ne bo več teh težav. Tehnično se da tako narediti in priznam da tole z osveži je že mene parkrat "zadelo" . Imate pa res košek da izbrišete kar je narobe... Tjaš: Iskalec išče le po imenu v forumu in prvem sporočilu. Zaradi 2 razlogov: Če bi iskal vsebino po vseh sporočilih bi glede na obisk kmalu počepnili Drugo pa je to, da bi bilo preveč zadetkov. Vzel sem tako, da če se nekaj pojavi v prvem sporočilu teme, je bolj pomebno kot neka beseda ki se pojavi na 10. strani neke teme. Zato je to tako rešeno Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

14. nov 2005 19:27

ho, ho, tjas, seveda jih ne vidiš, ker sem jih jaz odstranil Bojan

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

14. nov 2005 19:34

A tako. No, potem pa hvala Bojan. Ampak nič nisem osveževala po tem. Mi je pa med shranjevanjem sporočila v beležko neke erorje javljalo - kake, nimam pojma! Aja Jernej, še to me zanima, kako to, da ko shranjujem v beležko sporočilo iz foruma, mi dvakrat odpre okence, da je zabeležka uspešno shranjena? Enkrat brez šumnikov, ko kliknem OK pa še enkrat s šumniki? Kaka posebna varnost? tjas

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

14. nov 2005 19:43

Jaz tudi nisem osveževala... Samo kliknila sem najprej na en post da mi naredi zabeležko, potem pa še na drugega, da mi naredi isto. lp, Marija Sporočilo je spremenil(a) galyka dne 14. nov 2005 19:44:40

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. nov 2005 20:21

Ha saj v tem je težava! Mislim da ko naredi zabeležko osveži, in če ste pred tem nekaj pisala, ste pa tam kjer ni treba Tjaš, ne vem zakaj 2x odpre okence. To dela samo $%#%#$ Internet Explorer ostali brskalniki pa ne. Samo sem pregledoval, shranjuje se pa sreči le enkrat. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

14. nov 2005 20:40

$%#%#$ Internet Explorer, da le shrani samo enkrat! Zdej mi je pa tudi jasno, zakaj je tiste erorje javljalo! Bravo Jernej tjas

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. nov 2005 20:52

Zakaj je javljalo errorje in kakšni so bili? Internet Explorer je pa brskalnik, ki je star mislim da 5 let brez bistvenih sprememb. Tako ga je povozil čas, da če ne bi bil brezplačno (in ta beseda je zelo pommebna uporabnikom) na vsakih Windowsih (tudi to je zelo pomembno), ga ne bi nihče uporabljal. Sreči mu odstotek uporabe pada in je mislim da "že" pod 90% Mimogrede, Opera je od prejšnjega meseca tudi brezplačna. Čeprav vsi propagirajo Firefox so tabi Opere res zakon. Jaz imam v tem trenutku odprtih 22 spletnih strani in le klikam zgoraj po ikonah Poskusi odpreti 22x Internet Explorer, se ti bo odprlo 22 oken (ker nima tabov) ... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

14. nov 2005 20:55

V službi nimam izklopljenih prijaznih sporočil, tako da ne vem, za kateri eror je šlo. Je pa vsakokrat odprlo eno belo stran in jo potem zaprlo. Mislim, da je to naredilo dvakrat ali trikrat. Ja, če se prav spomnem, dvakrat - po vsakem kliku na OK pri sporočilu, da je zabeležka uspešno shranjena. tjas

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti