Posoda za kuho vroče čokolade

barbara***  

član od: 1.7.2004

sporočila: 62

22. nov 2005 16:05

Tudi jaz tako kot Rožica čokolado in puding kuham v mikrovalovki. Stojim zraven in malo popazim, da ne gre čez, vsake toliko pomešam, pa je. barbara

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

22. nov 2005 17:20

a lahko napišete postopek priprave pudinga v mikrovalovki? Koliko časa se kuha? Atina

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

22. nov 2005 20:01

Postopek je popolnoma enak kot če puding kuhaš na štedilniku. Torej nekaj mleka odlij in vanj zmešaj puding, preostalo mleko zavri, sladkaj ga po okusu. Ko zavre vmešaš pripravljen puding, spet postaviš v mik. in paziš, da ne skipi. Kako dolgo Kuhati? Jaz delam čisto po občutku, pustim vreti mogoče minuto - dve. Postopek spremljam, vzamem posodo iz mik. in premešam. Kot sem že omenila, da ni skorjice in da ne skipi. lp. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

23. nov 2005 21:02

V Intersparu imajo trenutno 1,5 l lonec z dvojinim dnom za spodobno ceno cca 3000 sit. Poskusi ga najti v najbližjem. Tudi jaz sem bila taka reva, to pa me je ozdravilo. frina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti