Kaj beremo?

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

5. nov 2005 18:04

Ded je prismučal na Finsko in danes lahko štartam z Kathy Lette:Zlikane gube, štrleči balkoni LP juhica

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

5. nov 2005 19:05

Rugelj; Pot samouresničevanja - debela, a zanimiva knjiga, ob kateri ugotoviš, da niso samo alkoholiki problematični, ampak, da imamo čisto vsi probleme, ki jih je treba reševat - čim prej... Pijevo življenje Vzgojiti sina Vital Vider; Mož in Žena Enabling Occupation: An occupational Therapy Perspective Measuring Occupational Performance; Supporting Best practice in occupational therapy Tako, te zadeve berem seveda takrat, ko mi mulček prepusti toliko časa, in ko je vse ostalo po hiši pošlihtano, skratka ne prav pogosto, so pa te zadeve v obdelavi; nekater že proti koncu. Razmišljam celo o tem, da bi prenehala z gledanjem TV; saj kar obsedim in se mi sploh ne da prestavit, med tem pa čas kar teče in bo treba kmalu v službo in bo časa za knjige še manj... Lp veverica

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

5. nov 2005 19:27

U, Jack in Amy pa toplo priporočam!!!! Super je, za se nasmejat in zrelaksirat z branjem. Že kar nekaj kolegic si jo je sposodilo in vse so bile enotnega mnenja, da je knjiga bajna. tjas

strukelck  

član od: 2.12.2002

sporočila: 91

5. nov 2005 19:30

Goga! Jack in Amy je dobra izbira. Dobesedno sem jo požrla. Trenutno sem pri Sanji Rozman in njeni knjigi Sanje o rdečem oblaku. Pa še nekaj iz mojega hobija: Traditional Papercrafts. Ko bi le imela več časa... LP strukelck

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

5. nov 2005 19:49

gogy,Zimska vrtnica je zakon,jo imam doma v knjižni omari ki se počasi polni.Kaj pa od Amande quck ,so ti všeč? lp goga

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

5. nov 2005 19:50

suzanaz ali si že brala Zajčje leto ali Gozd obešenih lisic? LP juhica

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

5. nov 2005 19:51

Goga,jaz sem že brala Zimsko vrtnico!Si me spomnila,da je že dolgo nisem vzela roke. Trenutno berem vsak večer mlajši hčerki Frančkova zabava za rojstni dan! Lumpica,tudi pri nas je najljupša knjigica kulinarična-Jakec peče kolač in seveda tudi pečemo kolač kar naprej! Moja najljubša knjiga pa je Gospodar prstanov-obožujem pravljice! Lep dan vam želi Marjetka cvetka

miha-ela  

član od: 6.10.2005

sporočila: 150

5. nov 2005 19:53

Michael Ondaatje: Anilin duh Lp miha-ela

Ebonlass  

član od: 25.8.2002

sporočila: 242

5. nov 2005 20:00

Ker je za Da Vinci code in pa Angels & Demons blazna čakalna vrsta v knjižnici, sem jih poslušala v angleščini kot audio books. Marjeta Žniderčič

lunacka  

član od: 13.6.2005

sporočila: 156

5. nov 2005 20:01

ligojna je napisal/a:
lunacka je napisal/a:
ligojna je napisal/a:
Desa -Panika Vesna Leben
Ligojna, kakšna se vam zdi Desina Panika? Ko sem jo (pre)brala, sem bila kar razočarana. lunacka
Predlagala mi je prijateljica,ki je bila strašno navdušena,Meni je všeč,sem jo že prebrala. Drugače pa nisem preveč dober bralec.Najboljše moje knijge so kuharice. V šoli mi je bilo zelo mučno brati za domače branje.Poleg knjige Panika sem prebrala še tri knjige od Konsalika,to pa mislim da je tudi vse.Težko najdem knjigo zase.Kot kaže rabim nekaj lahko berljivega. l.p. Vesna Leben
O, saj ne, da mi "lahko branje" ne bi bilo všeč. Prav nasprotno. Nisem mnenja, da je takšna literatura kaj manj kakovostna. Ampak Panika po mojem mnenju ne spada v kakovostno lahkotno branje, ker včasih nima niti repa ne glave. V njej je pa veliko Desinega umnega modrovanja, ki naj bi imelo cinično šaljiv učinek - to je pa res ;) Sama rada berem raznovrstno literaturo. Če vas bo še kdaj premamila kakšna knjiga, vam priporočam zdaj najbrž že mnogim znano slavno Da Vincijevo šifro. Malo drugače - ampak gotovo vas bo posrkala vase in izpustila šele na koncu (na žalost se bo to najbrž poznalo tudi na kakšnem ne-skuhanem kosilu ...). Lep pozdrav! lunacka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti