Kaj beremo?

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

7. jan 2019 13:13

No, kako je pa zgornji zapis razmetalo ...

sonci

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

13. jan 2019 13:32

Vsem, ki ste brali Mož z imenom Ove, predlagam ogled filma v petek, ob 20.55 na SLo2. Vsem ostalim knjigo toplo priporočam.

marjja

sijasaja  

član od: 21.7.2017

sporočila: 614

13. jan 2019 15:39

marjja je napisal/a:

Vsem, ki ste brali Mož z imenom Ove, predlagam ogled filma v petek, ob 20.55 na SLo2. Vsem ostalim knjigo toplo priporočam.

marjja

hvala! sem prebrala, pa tudi njegovo Tu je bila Britt-Marie, naslednja njegova knjiga mi pa že ni šla več (Babica vas pozdravlja in se opravičuje)

sijasaja

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

13. jan 2019 16:22

Babice se ravno lotevam.....

marjja

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

19. jan 2019 10:34

No, naj sporočim, da mi je bil film Moje ime je Ove zelo všeč, vendar je za boljše razumevanje filma nujno prebrati knjigo, da dojameš vse "fore". Babica vas pozdravlja... mi je bila pa skrajno bedasta in sem jo odložila po nekaj poglavjih.  

marjja

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

19. jan 2019 12:56

sonci je napisal/a:

Prebrala Eleanor Oliphant is Completely Fine (Gail Honeyman). Priporočam. Če jo boste prebrali, na posebneže(čudake, frike in kar je še podobnih oznak) v svoji okolici  nikoli več ne boste gledali z enakim očmi (seveda če ste imeli do sedaj kak problem s tem).

sonci

Najlepsa hvala za tole; naslov knjige sem videla enkrat na podzemni v Londonu, si ga zapisala na listek, ki sem ga seveda potem zalozila, tako da sem se vsake toliko casa poskusala spomnit, pa mi ni uspelo.

Zdaj pa juris nad bookdepository...:)))) (kreditne kartice ze cvilijo od strahu...:))))

 

borka7  

član od: 23.2.2009

sporočila: 268

19. jan 2019 14:16

proxima je napisal/a:
sonci je napisal/a:

Prebrala Eleanor Oliphant is Completely Fine (Gail Honeyman). Priporočam. Če jo boste prebrali, na posebneže(čudake, frike in kar je še podobnih oznak) v svoji okolici  nikoli več ne boste gledali z enakim očmi (seveda če ste imeli do sedaj kak problem s tem).

sonci

Najlepsa hvala za tole; naslov knjige sem videla enkrat na podzemni v Londonu, si ga zapisala na listek, ki sem ga seveda potem zalozila, tako da sem se vsake toliko casa poskusala spomnit, pa mi ni uspelo.

Zdaj pa juris nad bookdepository...:)))) (kreditne kartice ze cvilijo od strahu...:))))

 

 

Knjiga je prevedena tudi v slovenščino, če koga zanima www.dobreknjige.si/Knjiga.aspx?knj

 

 

sijasaja  

član od: 21.7.2017

sporočila: 614

26. jan 2019 9:13

Andrej E. Skubic: Koliko si moja?

 

gladko tekoče, zanimivo o odnosih in lastnini

sijasaja

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

28. jan 2019 15:21

borka7 je napisal/a:
proxima je napisal/a:
sonci je napisal/a:

Prebrala Eleanor Oliphant is Completely Fine (Gail Honeyman). Priporočam. Če jo boste prebrali, na posebneže(čudake, frike in kar je še podobnih oznak) v svoji okolici  nikoli več ne boste gledali z enakim očmi (seveda če ste imeli do sedaj kak problem s tem).

sonci

Najlepsa hvala za tole; naslov knjige sem videla enkrat na podzemni v Londonu, si ga zapisala na listek, ki sem ga seveda potem zalozila, tako da sem se vsake toliko casa poskusala spomnit, pa mi ni uspelo.

Zdaj pa juris nad bookdepository...:)))) (kreditne kartice ze cvilijo od strahu...:))))

 

 

Knjiga je prevedena tudi v slovenščino, če koga zanima www.dobreknjige.si/Knjiga.aspx?knj

 

 

Borka, hvala, informacija za vse, ki berejo v slovenščini.

Sama raje berem v angleščini. Razlogov za to je več. Ponavadi naročim knjigo, 

ko je v slovenščini še ni, pa včasih preberem kasneje . Trudim se izpopoljnjevati svojo

angleščino. Ne nazadnje, na Bookdepository so knjige toliko cenejše, da ponavadi ni dileme.

 

 

 

sonci

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti